Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kennel nevet kiválta...

Szeretnék kennel nevet kiváltani, de még nincs semmi ötletem?

Figyelt kérdés

Semmi jó, vagy olyan igazán szupi név nem jut eszembe.. Vagy hagyjam aztán majd egyszer csak megjön az ihlet?

mindenképp angolul szeretném a nevet. Amúgy labrador a fajta.

Nektek van esetleg valami ötlet? vagy 1-2 tipp, amiből meríthetek?

előre is köszi :))



2012. aug. 5. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne mással találtasd ki, sokkal jobb, ha a sajátodnak érzed a nevet. Gondolkodj rajta, foglalkozz a témával, majd beugrik valami jó :)
2012. aug. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) nem mással akarom kitaláltatni, csak még valami ötlet, amiből egy jót összerakok :).
2012. aug. 5. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok.

Én azt mondom agyalj és találd ki Te (esetleg a családoddal).

Az FCI honlapján vannak fent a kennelnevek, azokat ne írd be a kérelmező papírra. Több nevet kérelmezz, mert lehet, hogy nem engedélyezik az elsőt.

2012. aug. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egyik éjszaka 3 óra körül jött meg az ihlet, de mondjuk nem annyira nagyon különleges név. xD De szerintem nem is kell túlzásba vinni. Vannak ezek nagyon lehetetlen meg nevetséges kennelnevek, szerintem ez nem jó. Szóval ne aggódj. Én olyan dolgot akartam ami jellemez engem, meg ami érdekel és/vagy az első kutyám neve is benne van.
2012. aug. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. a vezetéknevem latin eredetű "őséből" kreáltam egy hangzatosat. Ha valami jól lefordítható neved van, ki lehet hozni belőle jópofa elnevezéseket, vagy utána nézhetsz az eredetének, jelentésének, abból is meríthetsz ötleteket. Sokan szeretik beletenni a kennelnévbe, hogy merrefelé laknak. Pl. ha Hűvösvölgyön laksz, akkor lehet Cold Valley's Hunter, vagy ha mondjuk a Kő-hegynél, akkor Stone Hill akármi :D Aztán lehet ezeket még variálni a kedvenc/első kutyusod nevével, vagy akármivel, ami tetszik, és jellemző rád. A lehetőségek tárháza végtelen ;)
2012. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!