Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni?

Hogyan tudnám leszoktatni?

Figyelt kérdés

5 hete van nálam a kutya. ( tacsi keverék 6 hónapos) .

Állandóan az ágyba csinál!! Mikor leviszem lent is elvégzi a dolgát..Sztem ez vmi bosszú h otthon hagyom..

még is h tudnám leszoktatni?? Férjem sokat veszekszik emiatt velem h miért van a kutya.. ezért kellett h több gond legyen...

szobákon nincs ajtó.. mondtam neki h vegyünk . ő nem fogja egy kutya miatt plusz kiadásokba verni magát.( 1 ajtó kéne)

Dokitól hazaérve arra jöttünk haza h az ágyba 2 pisi..az előszobába a tapéta leszedve és ebből megint egy nagy vita lett köztünk..

hozzáteszem! mikor felkeltem egyből levittem kicsi nagy dolgát elintézte. Lementem a lányommal a piacra..már 2 kaki várt az ágyba..

Hogy tudnám leszoktatni??, Vki tud vmi jó ötletet??


2012. aug. 6. 14:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én azt ajánlanám hogy vegyetek kutyapelenkát és azt terítsétek 1 helyiségbe le.Van valami olyan csepp hogy a pelenkára kell csepenteni mely a kutyáknak,macskáknak kellemes és odaszoktatni hogy oda menjen.Várd meg míg megint elszeretné mégezni a dolgát (ott ahol nem kellene)ragd a pelenkára és ott majd elvégzi ha elvégezte akkor dicsérd meg szavakkal tetekkel.Ha ezt töbször(2-3 max 4 alkalommal) így megy utána maga fogja megtanulni.Hogy hava szabad hova nem.De mielött áttenéd az elött szolj rá hogy nem nem szabad!
2012. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehetne leszoktatni róla de szerintem vegyél neki egy nem azt mondom hogy kicsit de olyat amiben kényelmesen meg tud fordulni kutyaketrecet.És amikor elmész otthonról akkor belerakod meg mellé egy pár rágcsa játékot hogy ellegyen.De ha nem szeretnéd akkor egy olyan szobába zárd addig ahol nem tud sok kárt tenni.Pl. a wc-ben.Gondolom ott nektek is kő van nem szőnyeg... :D
2012. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Vagy vesztek rácsot, és azt teszitek fel, amíg nem lesz teljesen szobatiszta...

[link]

2012. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

A wc-be nem szőnyeg van !!! Csak oda tudom őt zárni...

Nem is értem , mert nem mehet fel az ágyra..akkor ő hogy jön ahoz h oda csináljon..Pisilni szokott még a földre is ha nagyon kell neki..de ott könnyebb takaríatni hisz linóleum van ill parketta....

2012. aug. 6. 14:20
 5/11 anonim ***** válasza:

pelenkát ne teríts le semmi esetre,nem fog attól még a helyzet változni,valamint wc-be se zárd be ez állatkínzás..

Mennyit viszed sétálni,betartjátok a falkavezérségi tennivalókat?

2012. aug. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vegyél szobakennelt, sétáltasd sokat, és feküdj rá a falkavezérségre.
2012. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el :

[link]

2012. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm, elolvastam.

A wc ajtó nyitva van..nincs bezárva!!

napi 4 szer minimum lent vagyok vele..és nem 5 perces séta..

2012. aug. 7. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad akkor nem lehet hogy az a baj tényleg,hogy fél egyedül illetve titeket félt? Mert azt is írtad,hogy a tapétát is leszedte.

Meg hát ha olyan sok időt vagytok lent,simán ki kéne bírnia.

2012. aug. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha sokat vagytok otthon nem fog belehalni ha néha egy kis időt a kertrecében tölt... [link]
2012. aug. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!