Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mennyire tiszta a...

Szerintetek mennyire tiszta a vérvonala?

Figyelt kérdés

1 éves német juhászkutyám van. Apám vette meg, számomra kétesnek nevezhető helyről. Valószínűleg munkavonalú, nem pedig küllemkutya, a termete is nagyobb valamivel a társainál. Kíváncsi voltnék a véleményetekre, hogy szerintetek mennyire lehet tiszta a vérvonala.


Betegséges nincs, prosztataproblémái vannak kezdődőben, nehezen pisil, állatorvosi vizsgálat hamarosan lesz.


A képek nem frissek, kora tavasszal készül a legtöbbje, és sajnos nem is a legjobbak. De remélem azért látni, hogy milyen a kutya.


[link]


[link]


[link]


[link]



2012. aug. 6. 14:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ma 21:24

Szó sem volt róla, hogy nem gyönyörű a kutya. Azt e kérdőjelezem meg, hogy nem csak külsőleg jó. Egyszerűen nem beszélhetünk vérvonalról.

2012. aug. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 'e' nélkül.
2012. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok, inkább újra az egész mondat: :)

'Azt se kérdőjelezem meg, hogy nem csak külsőleg jó.'

2012. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
76%

Vérvonal ide vagy oda, ez egy nagyon szép német juhász és még csak 1 éves. 2 éves korára gyönyörű lesz!


Vérvonal kell? Tessék, sokra mennek a vérvonallal!

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3284297-ezek-..

2012. aug. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nem beszélhetek vérvonalról, bocs, eléggé félreérthető voltam. Megpróbálom újrafogalmazni: van-e benne más fajta is, mint német juhász? Szerintem nincs, így számomra "tiszta a vérvonala". Az már más kérdés, hogy lehet, hogy valóban két kedves szomszéd szaporította őt, így törzskönyvről, tiszta felmenőkről nem is beszélhetünk.


Köszi mindenkinek a választ, a kedves szavakat pedig különösen, és még egyszer bocsánat a félreérthetőségért. :))

2012. aug. 7. 10:48
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Németjuhászod van :))

Jó erős csontozattal.

Ajánlom, hogy röntgeneztesd meg a csípőjét és a könyökét.

Így tisztában leszel az ízületei állapotával.

2012. aug. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Német juhásznak német juhász, de én úgy látom, hogy a tipikusan halomra szaporított kutyusok sorát növeli. Bocsi...
2012. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Szerintem fajtatiszta és a törzskönyv csak kérkedésre való meg,hogy kiállításokra vidd a kutyát.Az én német juhászom pont így néz ki csak valamivel világosabb és lány.Ez a kutya nagyon szép értelmes fejű és nincs a füle lekókadva.
2013. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!