Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem újszülött Yorkshire...

Nekem újszülött Yorkshire terrier kiskutyáim vannak. Ma épp kilenc naposak. Én úgy tudom hogy kb.7-12 napos korukig nyitják ki a szemüket. Én már aggódom hogy miért nem nyílik ki a szemük. Az enyémeknek még nem nyílt ki. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés

2012. aug. 7. 10:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

9 naposan nagyon ritka, hogy kinyílik a szemük!

Általában 12-15 naposan nyílik, szóval ne aggódj! :-)

2012. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Állatorvost nem kérdezted erről?
2012. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Meg fogom tőle kérdezni köszi.:) Szerintem nemsoká oltás következik neki.Bár nem tudom hogy mikor van oltás.:P
2012. aug. 7. 10:39
 4/23 anonim ***** válasza:
49%

én írtam az első választ is...

Mi az, hogy nemsokára? 6 hetes kor után szoktunk oltatni!

Mondjuk ha a szukádat pároztatod legalább az alapvető dolgokkal legyél tisztában!

Ja és a kicsiknek 3-4 hetes kortól féreghajtás is kell!

2012. aug. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
A "nemsoká"szóval kicsit előre haladtam.:D Mondjuk most van először kölyke a szuka 1,5 éves.Úgyhogy nincs nagy tapasztalatunk benne.Nem baj.Jövőre már könnyebb lesz.Akkor már tudom hogy mi hogy van.:)
2012. aug. 7. 10:46
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves? Szerencsétlen állat.. Mi lenne, ha legközelebb előbb néznétek utána a kutya tenyésztésének, és utána mondjuk nem állnátok neki kamasz kutyákat elletni? Itt az internet, vannak könyvek, még csak szakboltba sem kell menni érte, Alexandrában egy plázában láttam legutóbb tenyésztésről szóló vaskos könyvet. Komolyan nem értem, miből gondoltátok, hogy ezt lehet csak úgy hasraütésszerűen csinálni?
2012. aug. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Semmi baja nem lett.Rokonunk is yorkikat tenyészt és 1,5 évesen simán fialt.Semmi baja sincs.Ők 16 éve ezzel foglalkoznak.A Szukát is ők adták.Én pedig nem annyira akrtam.:D De hát ha van akkor van.:) Már örülök neki
2012. aug. 7. 10:55
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos :(
2012. aug. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

A rokonotok tenyészt vagy szaporít? Nem mindegy!

A yorkik 14 hónapos kortól vonhatók tenyésztésbe. 12 hónapos kortól el kell vinni tenyészszemlére!

Felesleges szaporítani papírok nélkül tele van a piac olcsóbbnál olcsóbb szarokkal!!!

2012. aug. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tenyészti.De meg van rá az engedélyünk.:) Papír minden megvan ami kell.:)
2012. aug. 7. 11:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!