Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak vajon a génjükben...

A kutyáknak vajon a génjükben lehet az, hogy mindig az ajtó elé kell feküdniük?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány családi háznál lévő kutyát láttam, mindegyiknek ez a hóbortja, véletlenül sem egy méterrel arrébb, hogy a gazdája ki tudja nyitni, hanem pontosan nekifekszenek az ajtónak.

A mi kutyánk is folyton ezt csinálja, ráadásul elég nehezen áll fel, néha nem is akar (hagyja magát, hogy félre toljuk), pedig még nem is öreg kutya.


2012. aug. 8. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nem, ezt neveletlenségnek hívják. Nekem sosem volt ilyen gondom egyik kutyámmal sem, mert tudják, hogy én nem kerülgetem őket meg nem könyörgöm.
2012. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem így próbálnak minél közelebb kerülni a gazdájukhoz. Tudják, hogy ott ment be, onnan várják ki. És, gondolom ezzel is próbálják védelmezni a gazdit.
2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel védi a bent lévő embereket, nem engedi,hogy idegen csak úgy bemenjen.

Nem is értem milyen hüly*eségeket irkálnak ide az előttem lévők.-.-

2012. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
bocsánatatot kérek a 2. kommentelőtől. így igaz ahogy írtad.
2012. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
TROLL
2012. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
64%
Az ajtó előtt még rendben. De nálam mind a lábamnál fekszik. Az előbb nem vettem észre az egyiket mikor felálltam. Akkorát estem, hogy leborítottam mindent az asztalról.
2012. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam meg van a kijelölt helye a teraszon is és a lakásban is, ezt tudja a kutya is és oda fekszik. Ha mégis előfordul, hogy útban van, akkor rászólok és arrébb megy.
2012. aug. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miért kell lepontozni azért mert nevelem a kutyáim... -.- Nálam ez az első amit megtanulnak, hogy ne legyenek a lábam alatt, és azonnal ugorjanak ha útban vannak. Szerintem az mindenkinek jó, ha nem tapossák agyon a kutyát (egy kisebb méretűnél nagyon veszélyes is lehet), és nem töröd ki a nyakad te sem. De hát biztos én vagyok a gonosz zsarnok o.o

Amúgy más kérdéseknél a falkavezér mániások szajkózzák, hogy a kutya nem tisztel ha rádül, utadat állja, stb, de hát csak halkan merem mondani.

2012. aug. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!