Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megtudná szokni egy 7 éves...

Megtudná szokni egy 7 éves kutya, hogy lakásba költöztessék, ha mindig is kertben élt?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez nem fog menni, mert még egy kutya van ott, akinek már van gazdája, és holnap érte mennek.A család úgy gondolja, hogy egyszerre kerüljenek el,ezért őt is el kell hogy vigyük.Így nem tudjuk fokozatosan hozzászoktatni.
2012. aug. 9. 14:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem írtad milyen fajta, de szerintem a másik kutya, és a nagypapa hiánya jobban meg fogja viselni, mint a kert hiánya.

A sétákért nagyon hálás lesz, egy kutya bármit megtanul, csak a közeledben lehessen.

Ha esetleg gondjaid lennének a pórázzal, behívással, menjetek el egy kutyaiskolába. Rutinos kiképzővel hónapokat spórolhatsz meg.

Én vittem már haza lakásba, kerti kutyát. 1 pofon, 1 séta kellett az összerázódáshoz, aztán minden rendben ment.

A kutyából van. :)

2012. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mármint:

Kutyából van.

2012. aug. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!