Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő szerintetek fajtajellegű...

Ő szerintetek fajtajellegű keverék?

Figyelt kérdés
[link]
2012. aug. 9. 23:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Tk nélkül nem igazolható!
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
0%
De nagyon hülyék vagytok.Az ilyenek ne GYIK-én vitatkozzanak,hanem menjetek el valami vitakörre vagy ilyesmi.
2012. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
35%

Nem vagyok szaporító, ha nem látnád éppen védtem azokat a Tenyésztőket akik esetleg nem adnak törzskönyvet jó vérvonalú kutyáikhoz!

Te sem örülnél ha idióták szétbarmolnák a vérvonalad, ha nem ivartalanítják véletlenül a kutyát! Gondolj amit akarsz. nem vitatkozom! Pedig még cikk is volt róla igaz nem mostanában elég régen :-) még talán ha nagyon akarsz utánatudsz nézni ha érdekel...

Nem is úgy adták be , hogy keverékek, csak felnőtt korban derült ki, mert kicsinek még hasonlított a fajtára aminek vették!

2012. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:

"A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad"

Azóta sikerült rájönnöd, mégis mi a különbség a faj és fajta között? Vagy még mindig kevered a kettőt? Esetleg még nem tartotok ott bioszból?

2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

9:07-es! Az idézet azt jelenti, h a képen látható kutya lehet h tk-s, de hogy egy kifejezetten nem szép példány, az tuti.


10:53-as! Értelmes tenyésztő ezt úgy szokta megoldani, h nem adja ki a törzskönyvet a gazdinak, csak akkor, amikor a kutyát ivartalanítja. Tudod, visszatartja, és ehhez bizony joga van. Amiről te beszélsz, h inkább nem kér le tk-t, az sumákol és egyáltalán nem nevezhető tenyésztőnek.

2012. aug. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
53%

Little Red ezek szerint te sem vagy nagyon képbe! Nem értitek mit próbálok mondani? Olyat sem hallott itt még senki, hogy visszaélnek a törzskönyvekkel?

Vesznek kutyát és máshoz felhasználják a törzskönyveket?

Tényleg ennyire naiv itt mindenki?

2012. aug. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:

Miért nem szép példány a belinkelt kutya?

Azért mert nincs rendesen megfésülve és a fülén nincs rendesen lenyírva a szőr?

2012. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
a fülei aránytalanul nagyok! és nem a szőr miatt látszik nagynak.
2012. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
látom, hogy nagyok, de más yorkinak is van kicsit nagyobb füle a kelleténél... Ennél azért sokkal rondább yorkival is lehet találkozni.
2012. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:

11:19-es! Mindenki tudja, h van sumák a tk-val is (mivel nincs?). De az az ember megint nem tenyésztő, hanem szaporító. Amikor mi (a normális kutyás közösség itt) TENYÉSZTŐRŐL beszélünk, akkor a becsületes, az általa tenyésztett fajtát imádó emberről beszélünk. Igen, ők vannak kevesebben, de vannak.


Én is láttam már olyan tk-t, amin a feltüntetett kan 12 éve halott volt. De nem is volt tenyésztő az úriember....

2012. aug. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!