Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok hogyan reagál...

A ti kutyátok hogyan reagál arra, amikor otthon veszekedés van?

Figyelt kérdés

Párommal mostanában gyakran vitatkozunk, természetesen csak szóban, de van hogy szinte már alig tudjuk egymást túlüvölteni, mindenki mondja a magáét. Ilyenkor a két kutyám (dobermannok) mindig lapítanak és elbújnak valamelyik sarokba, ha nyitva van a hálószoba ajtaja az ágy alá, vagy ha a teraszajtó, kifutnak a kertbe és bebújnak a kutyaházukba. Soha nem bántottuk őket, velük még kiabálva sem volt, mégis veszekedések után fél óráig csak remegnek. Egyébként más helyzetben nagyon bátrak, őrző-védő edzéseken is ők teljesítenek a legjobban.



Ti kutyátok mit tesz ilyen helyzetben?


2012. aug. 11. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Elkezd őrül módon ugatni és közénk áll. Tisztára mintha azt akarná mondani, hogy azonnal hagyjátok abba. De az a gáz, amikor a macska is (sziámi) rákezdi. Na ezért tartunk állatot, mert rögtön elszáll a harag, düh és csak nevetünk rajtuk.....
2012. aug. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ők legalább rendet raknak :)
2012. aug. 11. 14:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Volt egy foxim,az mindig apámnak adott igazat.Apám volt a falkavezér,és mintha még rásegített volna a szidásra,ugatott ő is engem:D
2012. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Bozsikrisz ***** válasza:
Fú, nálunk még soha nem volt ilyen ordibálás...de sztem az enyém aludna tovább :D
2012. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régebben még a szülői házban amikor veszekedés volt, a kutya mindig a testvéremet védte. Soha nem ütötték meg a szüleim, sem a gyereket, sem a kutyát, mégis őt védte. Gondolom érezte, hogy ő a leggyengébb, és mellé feküdt. Ha közeledtek a gyerek felé, miközben balhéztak, akkor úgy ugatta őket, mintha világvége lenne.

Nekünk a párommal még nincsen kutyánk, de a macska mindig az ölébe fekszik ha veszekszünk, csak rámászik, és dorombol, gondolom ezzel nyugtatni próbálja.

2012. aug. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
be van szarva teljesen.. Általában bebújik az ágy alá ilyenkor,de neki alapból nagyon gyenge az idegrendszere:/
2012. aug. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Catz ***** válasza:
Hát amikor mi exemmel veszekedtünk és hevesen gesztikuláltunk akkor azonnal mellém, elém állt és bevédett. (szerintem ráküldtem volna, meg is fogja :D pedig 4,5 évet voltunk együtt)
2012. aug. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2012. aug. 12. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még a szüleimmel élek.

Van két felnőtt, keverék, nagytestű kan kutyám, őket én fogadtam be, én neveltem stb.

Ha valamiért vita van, akkor a kutyáim rámorognak a vitapartneremre és nem jöhet közelebb :D

2012. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!