Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba milyen kutyát tudtok...

Panelba milyen kutyát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék kutyát csak valahogy soha nem jött össze de most úgy néz ki hogy mégiscsak szerzünk 1-et:) Spánielre gondoltam vagy esetleg mopszra,a bichonok nekem nem nagyon tetszenek valamiért...Milyen kutyulit tudtok nekem ajánlani?
2012. aug. 11. 18:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Ok. Azt már tudjuk mik tetszenek neked. Nade mit tudsz neki biztosítani és mik az egyéb elvárásaid (mozgásigény stb.)?
2012. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
16%
Hát szerintem panelba nem szabad kutyát főleg nem spánielt :/ Nagyon szűk lenne neki és nem lenne jó kedve szerintem ott és most le értékelhettek (tapasztalatból szólok) És ha jól tudom már kistestű kutyáknak minimum 10*10m helyiség ellátása kötelező mert büntetik
2012. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Le is értékellek. Hogy lehet ekkora marhaságot írni?

Ha biztosítani tudod a kutyának azt, amire szüksége van, akkor a legtöbb kutya ajánlható panelba...

2012. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
egyértelműen nem írtam volna ki ezt a kérdést hogyha nem tudnék a kutyusnak megfelelő életteret biztosítani,természetesen minden nap vinném sétálni és foglalkoznék vele hiszen ezek alapok...én csak segítséget kérek tőletek hogy milyen kutyust tudtok nekem ajánlani.
2012. aug. 11. 18:48
 5/13 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos az a helyzet, hogy a társasházi törvényt is nézni kell. Ez azt jelenti, hogyha egy lakóközösség nem egyezik bele, nem tarthatsz kutyát, macskát, kígyót, görényt. Nézz utána, érdeklődd meg előbb, mit szólnak hozzá. Komoly bírságtól szabadulhatsz meg.
2012. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagymamàmnak yorki-ja van. Nagyon jól megvan és bemàszik az àgy alà pihenni. Ha kedve tartja játszik. Skót terrier is jó.
2012. aug. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
34%
én is panelban lakom és én is nagyon szeretnék kutyát, de muszáj háttérbe szorítanunk önös érdekeinket a kutyus miatt.a kutya a kertbe nem a lakásba való.várj addig amíg lesz lehetőséged kertes házban lakni és ott tarts kutyát.hidd el neked és neki is sokkal jobb lesz.
2012. aug. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Megnyugtatok mindenkit, hogy a kutyák jobban érzik magukat lakásban (megfelelő mozgatás mellett), mint kib@carintva a kertbe...
2012. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Felejtsük már el ezt a panelba nem való kutya hülyeséget.

Középiskolában kaptam a kutyámat, kertes házban éltem, egyetem alatt albérletben panelban laktam, utána újra kertes házban. A kutyámnak édes mindegy, mindenhol ugyanannyira jól érezte/érzi magát, mert velem lehet.


Mert például a spánielnek sok mozgásra van szüksége, tehát nem elég napi 3x egészségügyi sétára vinni, a legboldogabb akkor, ha naponta legalább 1 órát szaladgálhat.

Divatkutyákat írtál csak le, konkrét igényeid nincsenek? Mert ilyen alapon egy keverék kutyát is választhatnál.

2012. aug. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

pedig a havanese szerintem a legjobb panelba, nem hullik a szőre,nincs szaga ,rengeteg színben van :) nekünk olyan különleges színű ,hogy egy csomó havanese-s ismink nem látott még ilyen színben :)


de amúgy bármilyen kutyafajta tartható,csak ki kell elégíteni az ígényeit, amúgy lehet jobb lenne ha egy menhelyen egy kis keveréket fogadnál örökbe..


amúgy spánielt lehet panelba tartani a környéken 3-at ismerek és mindegyik panel kutya,tény hogy rengeteg mozgás kell nekik!!!

2012. aug. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!