Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panelba milyen kutyát tudtok...

Panelba milyen kutyát tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnék kutyát csak valahogy soha nem jött össze de most úgy néz ki hogy mégiscsak szerzünk 1-et:) Spánielre gondoltam vagy esetleg mopszra,a bichonok nekem nem nagyon tetszenek valamiért...Milyen kutyulit tudtok nekem ajánlani?
2012. aug. 11. 18:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a lépcsőházban van 2 westi, ők elég nyugodtak, nem ugatósak.Melletünk tartottak egy spánielt, őt is csak néha hallottuk ugatni.
2012. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
akármilyet!, nekünk kettő is van egy francia bulldog és egy pit bull. szerintem sok esetben még jobb dolguk is van a "panelos" kutyáknak, mert naponta legalább 3szor is kimozdulhatnak a gazdival. oké persze jó ha van kert, de az is olyan mintha lakásban lenne, mivel ingerszegény a környezete. (ha nincs sétáltatva)
2012. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

én panelba lakom és volt nagy testű kutyusom, most jelenleg kis testű kutyám van. Panelba is ugyan úgy tarható kutya...

Sok családi házas kutyát sztem ki se viszik őket sétálni, mert kint van..eltudja végezni a dolgát és levegőn van..

Ez hülyeség h lakóközösségtől engedélyt kell kérni.Én pl nem jártam a lakásokat h lehet kutyusom..??

Max annyi a panelos kutyusok hártányai mikor hullik a szőruk akkor sűrűbben takarítasz.

ez az én véleményem!!! nem kell leugatni egyből a másikat mert panelba szeretne kutyát!!!!!

és ha nem teheti meg később h kertesbe menjen akkor??? örök életére nem lesz kutyusa.......áhhhhhhh

2012. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!