Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dogee kutyatáp? Valaki próbált...

Dogee kutyatáp? Valaki próbálta már? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 11. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
az ilyen olcsó tápok nem szoktak jók lenni,de ha pl elmész ahol kapható megnézed mi van benne és akkor kiderül,de kétlem ,hogy 5% húsnál több van benne..
2012. aug. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem még 5 százalék sincs benne
2012. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akkor inkább hagyom szerintem, csak gondoltam nem veszek egyből ilyet, inkább megkérdezek embereket úgy látszik nem ez lesz a kutyusom kajája a közeljövőben. esetleg valamit tudtok ajánlani, hogy melyik jó? :)
2012. aug. 11. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:

164/kg...gabona,és húsipari melléktermék. Semmit nem ér!!!

Acana,Brit,Orijen,Flatazor,Happy Dog-ezekben sok a hús.

Főleg Acana(én ezzel is etetek),60% hússal!

Igaz,ezek kilója 700-2000-ig terjed...

2012. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen a választ majd kipróbálom, de a pedigree az ugye teljesen ki van zárva?!
2012. aug. 11. 23:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a legrosszab. Vegyél pl. taste of the wild-ot az ugyan elég drága, de sokkal kevesebb kell belőle mint pl.: chappy(nem tudom hogy kell írni),pedigree, friskies stb.
2012. aug. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát jó pedigree-t nem fogok mert az nálunk nem jött be :9 de köszi :)
2012. aug. 12. 14:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért nem kell egyből a legdrágábbat ajánlani (taste of the wild), a középkategóriás tápok közt is vannak egész jók. Pl brit premium, josera, ecopet, és a gabonamentes tápok közül a brit care egész jó árban van.

A kettő közt (még mindig árban az olcsóbbat nézve) meg ott vannak a tenyésztői kiszerelésben kapható (20kg-os) kennels favourite illetve cibau (farmina team breeder), ezek közül is a top farmina a maga 500Ft/kg-os árával szinte verhetetlen árban, ár/érték arányt tekintve.

2012. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló, de azt hiszem maradok a réginél, aminek a nevét nem tudom, mert kg-ra lehet venni és az aki árult is azt mondta, hogy az nagyon jó és nem olyan drága 600ft/kg és egyébként csak kíváncsi voltam mért ilyen olcsó ez :) de köszi mindenkinek aki az idejét erre "pazarolta", hogy leírja nekem milyenek vannak jobb fajták :))
2012. aug. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!