Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Jack...

Mi a véleményetek a Jack Russel terrierekről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Drága kutya szó szerint is, de ha van időd és türelmed megnevelni akármilyen energikus rosszcsont is a legjobb kutya lesz belőle, bármilyen kutyasportra alkalmas, sőt mi több kiváló (dog dancing, agility, apportírozás).

Ő a terrierek legnépszerűbb képviselője, akár a juhász kutyáknál a border collie.

2009. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szia! óriási türelemmel, határozottsággal, következetességgel a világ legtüneményesebb kutyája, de ha nincs rá elég időd, energiád, akkor a ,,fejedre nő", és több gondod lesz, mint örömed. Amilyen okos, tanítható, jópofa kutya, ugyanannyira makacs is, szóval gondoldd át, lesz-e hozzá elég erőd:)
2009. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
27%
Aranyos, okos, energikus nagyon, de én a parsont ajánlom, Láttam már, hogy a nem minőségi jackek Magyarországon inkább egy foltos tacsira fognak felnőttként hasonlítani. Aránytalanok nagyon. Temperamentumban pedig egyeznek a parsonokkal, és ha utóbbit veszed, akkor valószínűleg nem kell az ízületi problémákkal orvoshoz járni öregkorában.
2009. júl. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
szia. Szerintem írtó okos kis kutyus. Ilyen fajta kutyus játszott a Pannon reklámban. Dió volt a neve:)
2009. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

ne azért legyen kutyád, mert reklámban láttad :D olvass utána több fajtának!

Nekem úgy lett parsonom, hogy kiválogattam a kis és középtermetű kutyákat (mivel lakásban tartott kutyának akartam) és elolvastam nagyon sok oldalt, végül a parson mérete, színe, temperamentuma tetszett meg. Nem azért mert jajdecuki a reklámban...

2009. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
jaj nem azért írtam neki, mert a reklámban volt. hanem azért írtam mert hasonlítsa ahhoz, hogy lássa ilyen fajta ez a kutya. nem kell mindjárt a rosszra gondolni.
2009. júl. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%
(csak tudja milyen :D van google is a világon...)
2009. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Jack Russelem van. Imádnivaló, rendkívül okos kutyus. Nálunk ágyban alvó családtag a kis drágám, de egy héten 1-2 alkalommal jön velem a munkahelyemre. Mára már megtanulta, hogy mik az ottani szabályok. A lényeg, hogy labda legyen velünk.

A gyerekek imádják és viszont is. Sok foglalkozást igényel és még több mozgást. Mi naponta 3 órát kirándulunk, amikor hazaérünk. Jó egérfogó, vakondfogó és házörző.

Ha nincs sok időd, inkább más kutyát vegyél magadhoz.

2009. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A Parson és a Jack Russel terrier között csak annyi külömbség van hogy a Parson magasabb! Amúgymeg elvileg tényleg túltenyésztik MO-n. A többivel viszont mind egyetértek. Rengeteg, figyelmet és foglalkozást igényel!
2009. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
(A jack tacsiszerű, a parcon arányosabb)
2009. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!