Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack Russel Terrier lakásba?

Lullu01 kérdése:

Jack Russel Terrier lakásba?

Figyelt kérdés
Na szóval,ha elköltözünk LEHET hogy kapok egy kutyát,mi a JRT-re gondoltunk, néhány órát lehet hogy egyedül kéne töltenie,de mivel nagyon aktív napi 2-3 órát tudnánk sétáltatni,foglalkozni vele,a lakás 70-80 nm lesz,szerintetek ott jó lenne neki?
2011. szept. 14. 17:19
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
Hát ennyi mozgás melett biztosan le lenne fáraztva. Nekem is egyilyen kutyám van de kinti tartású. Lakásba nem ajánlom. inkább válasz másik fajtát.
2011. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek is volt, tényleg túl nagy a mozgásigénye ennek a kutyának a lakásokhoz.
2011. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

2-3 óra séta egy ilyen aktív tipusnak általában kevés

esetleg egy alacsony energiaszintű buldog, vagy shih-tzu

azt is érdemes belekalkulálni, hogy az első pár hét, hónap különösen fontos a kiskutya életében ha ekkor sem tudtok többet foglalkozni vele akkor inkább várjatok még a kutyával

ilyenkor szinte folyamatos felügyeletet és tudatos tréninget igényelnek, hogy a későbbi problémákat megelőzzétek...

2011. szept. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
hát szerintem a lakás nem probléma láttam több dokumentumfilmet is erről a fajtáról és minden környezetbe elvan,2-3 óra séta mellett itthon is lefárasztanám ,viszont nagyon szeretnék ilyet,beleszerlemesedtem
2011. szept. 14. 17:52
 5/32 A kérdező kommentje:
meg nyáron vagy jó időbe akár fél napot is eltöltenék vele sétával,télen viszont inkább otthon fárasztanám le...
2011. szept. 14. 17:54
 6/32 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen kutya nem valólakásba. de ahoz 4-5 óra mozgás kell 1 éveskorban legalább 5 de utánna is ajánlott a 4-5 óra. Szval egyálltalán nem ajánlom bentre. Válasz inkább másik fajtát csak ne terrier legyen...
2011. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "elvan" az egy dolog. De az, hogy jól is érezze magát más téma. Csak azért mert beleszerettél..ne legyél önző. Pont olyan, én meg egy komondort szeretnék, na de elfogadom, hogy panelba nem lehet, tehát lemondok róla.
2011. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
de figyeljetek,az jobb ha egy kertes házba van és egész nap nem foglalkozik vele senki?hallottam hogy a kutyák lakásba sokkal jobban érzik magukat...ja és az animal planet-en láttam hogy mondták tapasztalt kutyatrénerek hogy lakásba is tartható
2011. szept. 14. 18:43
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a variáció, hogy udvaron van egy kutya és foglalkoznak is vele, ennyire elképzelhetetlen?? Mindenkiben ez él, hogy egy kutya az udvaron elhanyagolt...Ez marhaság. Ugyan úgy séta, játék, tanítás stb.
2011. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
és szerinted a lakásba én nem foglalkoznék vele ott is leet labdázni meg egy kicsit nyúzni persze szeretetből
2011. szept. 14. 18:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!