Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet halat a kutyusom?

Ehet halat a kutyusom?

Figyelt kérdés
Tegnap rántottunk halat, és a kutyusom (westie) nagyon szereti. Nem baj ha eszik belőle? A panírt leveszem róla és csak a husis részét kapja meg..
2012. aug. 12. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ehet,csak a szálkákra kell vigyázni!!

a mienk is szereti a halat,nem véletlen,hogy halas tápot kap :D

2012. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nyugodtan,de inkább filét adj neki... ne egész halat... tehát szálkamentesítsd...mert abba belefulladhat...


A halban levő telítetlen zsírsavak és különböző vitaminok, a benne levő minőségi fehérje még jót is tesz neki... tudom ajánlani a konzervtonhalakat... azok már ki vannak filézve... leöntöd, felitatod róla az olajat(arra azért szerintem nincs a kutyának szüksége,csak felesleges pluszkalória) és már eheti is.

2012. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2 napja én kutyám is azt ette,mert azt főztem aztán sok hal lett,aztán az övét nem fűszereztem meg csak meggrilleztem. De hiába filé lehet benne szálka,ezért nem a tányérjára raktam hanem leültünk aztán elcsipegettem neki,figyeltem ne legyen benne szálka,nagyon szerette:)

Amúgy eddig egyedül az afrikai harcsafilében és a cápában nem találtam szálkát,többibe igen hiába filé.

2012. aug. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szálkamentesen és hőkezelve ehet! tehát a rántott filé nem gond:)
2012. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, egészséges de vagy szálkátlanítsd vagy nyersen kaphatja amikor a szálkák puhák (hőre keményednek ugye)
2012. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez szálkamentes volt. Köszönöm a válaszokat!! :) ment a zöld pacsi
2012. aug. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!