Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyon, , KEVERÉK" kutyát...

Egy nagyon, , KEVERÉK" kutyát hogy lehet meg tanitani hogy a kiválasztott tárgyat ha eldobom hozza vissza? (TELJESEN HÜJE KUTYA, DE NAGYON ARI) (3HÓNAPOS)

Figyelt kérdés

KÉRLEK LEHETÖLEG BIZTOS VÁLASZOKAT ADJATOK.

OLDAL vagy 100%-os tipp.

thanx :)



2012. aug. 12. 20:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%
Attól még mert keverék, nem hülye, sőt. Egyébként ugyanolyan értékű kutya mint a többi. Nyilván te is keverék vagy, ahogy mindannyian, innentől kezdve nincs miről beszélni.
2012. aug. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

te tuti lány vagy.

ne haragudj.

nem hüje csak probáltam szépen fogalmazni.

2012. aug. 12. 20:19
 3/24 A kérdező kommentje:

jó magam is lány vagyok épp ezért felismerem a női beszédet.

am

én általában nem vagyok ojan tipusu aki szeret megbántani másokat ezért kérek bocsánatot.

de ez nem ,,TÁRSKERESŐ"-oldal szóval STOP!!!

kérlek a témára válaszolj.

2012. aug. 12. 20:25
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

Először is, nem "hüje", hanem hülye.


Milyen jogon várod el a kutyádtól, hogy okos legyen, ha te sem vagy az értelem bajnoka? (Már a nickneved is sokat elárul rólad.)


Egyébként, hogy a kérdésedre válaszoljak: a kutya nem hülye, attól még, hogy keverék, ugyanannyira tanítható, mint a többi. Lehet, hogy te nem választottál jó módszert.

2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
hüje??? És még a kutyádat fikázod?
2012. aug. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a felhasználóneved passzol az írásmódodhoz és a közölnivalódhoz...
2012. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

ne harizzatok kérlek.

mindenben igazatok van.

nem vagyok valami ész bajnok. :(

de kérlek ne sértegessetek.

a nick nevemmel mire akartál célozni???

2012. aug. 12. 20:46
 8/24 anonim ***** válasza:
Én a napokban tanítottam meg egy éves kan keverék kutyának (menhelyi volt), hogy mi a gumilabda, hogy kell elkapni, ja dobom neki, mi a hozd, az add ide, vagy tegnap tettem a szájába a rongyot, ráztam és morogtam hozzá. Ma már morogva húzta a rongyot. Egy fiatal kutyát sok mindenre meg lehet tanítani, de türelem kell hozzá, hogy megértse, mit akarsz tőle.
2012. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ezt olvasd el: Csányi Vilmos: Bukfenc mindent tud. Könyvtárban biztosan megtalálható.
2012. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
segitesz néhány tanáccsal létszi???
2012. aug. 12. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!