Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nagyon, , KEVERÉK" kutyát...

Egy nagyon, , KEVERÉK" kutyát hogy lehet meg tanitani hogy a kiválasztott tárgyat ha eldobom hozza vissza? (TELJESEN HÜJE KUTYA, DE NAGYON ARI) (3HÓNAPOS)

Figyelt kérdés

KÉRLEK LEHETÖLEG BIZTOS VÁLASZOKAT ADJATOK.

OLDAL vagy 100%-os tipp.

thanx :)



2012. aug. 12. 20:03
1 2 3
 11/24 Hovarju ***** válasza:
100%

Azért mert keverék, még ugyanúgy tanítható mint a többi kutya.

Ha már van legalább három oltása iratkozz be vele egy kutya ovódába. Mindketten sokat fogtok tanulni.

100% tipp nincs, minden rajtad és a kutyán múlik.

2012. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Sipoló kisebb gumilabda, amit a szájába tud venni. Mutatod neki, megszagolgatja, aztán mutasd neki, hogy beteszed a szádba. Csak imitálni kell, meg fogja érteni. Dobod és mond neki, hozd. Rongyhúzást csak óvatosan, mert még tejfogai vannak. Mozgasd a rongyot a szeme előtt, el fogja kapni, akkor kezd el lassan, morogva húzni. Ha gyakorolsz vele, hamar megtanulja.
2012. aug. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
ha nem zsákmányos, apportos a kiskutya, akkor a büdös életben semmit nem fog visszahozni. meg lehet majd neki tanitani, de az nem szórakozás lesz, hanem egy feladat, amiért majd jutalmat kap. Egy sipolós labdával még tehetsz egy próbát. megszólaltatod, felhivod rá a figyelmét és ugy, dobod el, hogy a kiskutya lássa.
2012. aug. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"de ez nem ,,TÁRSKERESŐ"-oldal szóval STOP!!! "


mi van?

2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
22 07: Hogy érted, hogy nem zsákmányos? Nem vadászkutya vagy azok keveréke? A pásztorkutyák legalább annyira szeretnek visszahozni valamit (labdát, papucsot stb.), mint a vadászkutyák. A lényeg az, hogy a gazdi holmija legyen, vagy legyen rajta a gazdi kezének a szaga.
2012. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
én nekem már a 2 hónapos kutyám vissza hozza a labdát, és ő magától megtanulta. szerintem csak dobj el neki egy tenisz labdát aztán vedd ki a szájából és dob el megint, biztos örül, hogy futkoshat valamiért már :)
2012. aug. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy milyen fajta, vagy keverék. ha nincs benne zsákmányszerző ösztön, akkor nem fog labdázni. Sőt el sem megy utána. Mutatok neked olyan németjuhászt, vagy vizslát is, amelyik rá sem néz a labdára.
2012. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Először is a hülye ly nem j!Mind1 nem ide vágó.

Másodszor meg elhiszem hogy nem úgy gondoltad a hülyét, de akkor írj butát vagy tanulatlant.Én se hülyézlek mert nem tudsz helyesen írni!Elég leminősítő vagy a kutyáddal.

A kérdésedre a válasz.

Mi úgy tanítottuk meg a kutyussal, hogy a labdáját bekentük fincsi kajával,(ez inkább ilyen felvágott féleség), megszagoltattuk vele és persze hogy utána ment, ahogy érezte a kaját a labdán hozta vissza csak ide adni nem akarta, utána jött a jutifali.Hozta a labdát, jutalomfalat és kiköpte.Dicsérd meg, simogasd is meg.Tudja hogy jól csinálta.Nekem ezt a kiképző mondta és bejött.Persze nem 10 perc alatt fogja megtanulni.Amúgy meg a keverék kutyák is nagyon ügyesek.Mindenre meg lehet Őket is tanítani.

2012. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

szia!


Most írok neked valami érdekeset: minden kutya keverék !! Na ezt emészd meg! Egy fajta legalább 4-5 másik fajta keveréke. Azokból lett kitenyésztve.


A keverék is ugyanolyan okos, miért is ne lenne??

2012. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szia! Először is nincs olyan hogy hülye, taníthatatlan kutya! Minden csak nevelés kérdése. A nevelésben pedig nem számít hogy keverék, vagy fajtiszta. szerintem ez az oldal segíthet, de igazából, ha te onnan indulsz ki, hogy "hülye" a kutya, akkor szerintem ne sok eredményt várj. Mindegy. Sok sikert! [link]
2012. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!