Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek az én helyemben?...

Mit tennétek az én helyemben? Van egy kutyám akit nagyon szeretek, viszont az unokáimat nem hozzák hozzám csak akkor ha a kutya nem lesz. Nagyon rossz vagyok, hogy megtartottam a kutyust?

Figyelt kérdés
2009. júl. 21. 18:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%

Nem.

A lányod/fiad agyament. Velük van a gond, nem veled, próbáljátok megbeszélni.

Drukkolok.

2009. júl. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Van valami okuk, hogy a kutya ellen vannak? Mert ha nincs, akkor igazán nem szép tőlük... De ha már támadott emberre a kutya, vagy esetleg az unokák allergiásak, akkor más a helyzet. Lehetne kompromisszumot kötni, hogy pl. a kutya be legyen zárva, amíg ők ott vannak. Kizárólag akkor volt rossz ötlet megtartani a kutyát, ha támadott már meg embert. Más nem lehet ok arra, hogy kitegyék vagy elaltassák.
2009. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

A válasz egyértelmű: UNOKÁK

De felháborít a dolog,hogy ilyen választás elé kényszerítenek akárkit is.

Viszont nem lehetne megoldani,hogy amíg az unokák jönnek,addig kutya a kennelben,vagy esetleg egy szomszédnál legyen aki szereti őt?

Megkérdezhetem,miért nem mehetnek az unokák? Pusztán féltik a szülők,vagy esetleg allergiásak a kutyaszőrre?

2009. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó vagyok. Arra értem,hogy az unokák,hogy előbb őket kell figyelembe venned.

De ha pusztán szülői hülyeség,akkor ne hagyd magad.

Sok sikert a továbbiakhoz.

2009. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

1.es vagyok elmehet a francba,aki lepontozott.

Bővebb kérdésre bővebb válasz.

Sztem meg kutya, mert az unokák előbb fognak velem pimaszkodni, mint a kutya és én is tudok menni hozzájuk.

2009. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

Először is 18:52-es válaszolónak: Ha arra kerül a sor, hogy a kutyát ilyen mértékben mellőzni kell (ha megtámadott már valakit, ok nélkül), akkor inkább elaltattatni. Ha valahová nem lehet átadni, mondjuk egy bolt területének őrzésére. Mivel ha kiraknák, akkor esetleg elpusztulna, vagy a sintér karmaiban végezné, megtámadna felnőtteket, gyerekeket. Szóval, ha te képes lennél erre, akkor nem szereted az állatokat!!!


Inkább megbeszélném az esetet, mondván, hogy mi a baj a kutyával? Keressetek közös álláspontot! Ahogyan azt már előttem is írták: amíg ott vannak az unokák a kutya legyen bezárva, esetleg megkötve. Egy közeli, jó szomszéd sem rossz. Csak itt már harmadik félt kell bevonni, meg a kutyát is megviselheti a dolog, ha nagyon ragaszkodik hozzád.

Remélem sikerül megoldani a dolgot; és maradhat a kutya, meg az unokákat is viszik majd!

2009. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
a kutya akit szeretsz olyan mint a gyereked és a barátod egyben.jobb mint egy nyáladzó kisgyerek.
2009. júl. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és örülök, hogy nem tartotok rossz maminak. Az unokáim 3 hónaposok ikrek. A kutyus egy francia bulldog másfél éves imádja a gyerekeket, mármint a lépcsőházban lévőket mivel egy bérházban lakunk.

Soha senkit nem bántott sőt túl játékos is. Tudom, hogy a babák még picik tehát a közelükbe nem való a kutyus, de a férjem csinált egy kis kaput amivel az egyik szobába belehet zárni amig vendégek vannak.

Tulajdonképpen majd látogatom én őket. Ami nagyon fáj, hogy szinte választás elé lettem állitva. Sok ember elítél azért amiért megtartottam a kutyust, de neki csak mi vagyunk az unokák meg ha megnőnek majd alig várják, hogy láthassák őt /szerintem/.

2009. júl. 21. 22:20
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Így már rögtön más a leányzó fekvése, kezeit csókolom.

Ebből a szemszögből már érthető a szülök aggodalmai.

Beszéljen a lányával/fiával az elkészült kapuról, remélem megértőbbek lesznek és drukkolok nehogy féltékenységi drámát rendezzen a kutyus egy óvatlan pillanatban.

2009. júl. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az előírva, hogy kötelező pici babával anyut látogatni.

Menj te hozzájuk és talán a menyed is megbékél később a kutya gondolatával.

2009. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!