Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor mostmár megmarad a...

Akkor mostmár megmarad a kiskutyi?

Figyelt kérdés

Aug. 1-jén találtunk egy újszülött kiskutyát,vmeik barom állat csak úgy kidobta őket,az egyik közeli rétre,ahová szoktunk járni kocogni...másik 3 testvére már akkor nem élt,csak az egyik élte túl..

Ő már holnap lesz 2 hete hogy nálunk van,hazahoztam,megerősödött,szép a bundája,de még nincs kinyílva most sem a szeme. Szerintetek most már ugye túléli,ha ezt a 2hetet átvészelte?



#újszülött kiskutya
2012. aug. 13. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem sok olyan jó ember van mint te!Amúgy sejtem mit érzel!Ez olyan anyás féltés, gondoskodás, szeretet! :) Amikor az én kutyámat megtaláltam szintén kölyökkorában de úgy hogy a lába eltört, rám is ez az érzés tört! :)Tisztellek, becsüllek!Sok ember példát vehetne rólad!!
2012. aug. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mi van a kiskutyával????
2012. aug. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

lassan 2 hónapos a kicsike,nagyon jól van,kis izgő mozgó :)

a fajtája is kiderült,kaukázusi juhászkutya,szóval jó nagy kutyi lesz belőle :D

köszönöm mégegyszer mindenkinek a segítséget!!

2012. szept. 27. 16:33
 14/16 anonim ***** válasza:
Az igen, egy újszülött kaut találtál? Huhhhhh! Nem semmi, hát nem lesz egy kis darab! Viszont félned nem kell majd mellette az utcán! Majd mutathatnál képet, biztosan ennivaló! Mi a neve, kan vagy szuka?
2012. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Szuka,a neve Bibi lett :)

Képet itt hogy tudok mutatni róla?? Ha email-címet adsz,szívesen küldök róla :)

2012. okt. 14. 18:31
 16/16 anonim ***** válasza:
kepfeltoltes.hu
2012. okt. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!