Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem egészséges a kutyákn...

Miért nem egészséges a kutyáknak a búza/egyéb gabona?

Figyelt kérdés
De pl a barna rizs egészséges nem? mert pl az ember ha csak azt enne elég lenne mert annyi tápanyag van benne.
2009. júl. 21. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a kutya ragadozó ergó húsevő, na ezért nem! ez olyan mintha a bocinak vagy a kecskének egy kis sűlt combot adnál!!! gondolkozz!
2009. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, mert a szomszéd keverék kutyája oda van a búzáért és a napraforgóért, és megeszi a sárgabarack magot héjjastól.
2009. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem többröl van szó? hogy a búza valamiért nekik nem egészséges mint pl a csoki? mert ennyi erővel a gyümölcs se jó nekik, márpedig a pápokba is raknak pl almát.
2009. júl. 21. 21:01
 4/11 A kérdező kommentje:

bocs, tápokba.

Apukám kutyája mindent megeszik, gyümölcs, fokhagyma: D mindent amit apukámm isXD

Jóde a búza valami különösebb ok miatt nem jó nekik, nem??

2009. júl. 21. 21:02
 5/11 anonim ***** válasza:
xD iagaza van a válaszolónak! nem ehet egy húsevő állat növényt annak ellenére hogy a kutya mindenevő! mert az nem azt jelenti hogy gabonafélékkel kell etetni! de pl főtt répát vagy krumplit azt eszik!
2009. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de lehet hogy rosszul tettem fel a kérdést akkor úgy mondom hogy MIÉRT EGÉSZSÉGTELEN A KUTYÁKNAK A BÚZA? legalábbis én mindig ezt hallom, csak enmtom mért.
2009. júl. 21. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:
én hallottam hogy amikor a lovak mennek a szántóföldre valamit esetleg a lovaskocsival viszenk valamit a gazdával akkor nem szabad nekik buzát enni mert permetezve van!
2009. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagyis mérgező!
2009. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
különben miért akarsz búzát és gabonaféléket etetni a kutyáddal?
2009. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Jaj dehogyis akarok, prémium tápot fogok neki venni( mert még nincs nálam, túl pici)és mindig úgy felkapják a jobb tápknál hogy "húha ebben nincs búza!!" "mennyire jó mert nincs benne búza" stb.

De lehet hogy félreértem.Szóval hogy bajuk nincs tőle?

2009. júl. 21. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!