Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kint lehet hagyni éjszakára?

Kint lehet hagyni éjszakára?

Figyelt kérdés
Bichon Bolognese vagy valamilyen ilyen hasonló kiskutyánk van. A nappalokat kint tölti, de estére is kint lehetne hagyni? Aztán télen??
2012. aug. 14. 00:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Persze kint hagyhatod éjszakára, a kutyatolvajoknak. Akik előszeretettel emelik ki a kerítés mögül a szobában tartandó kutyákat, amiket utána jó pénzért eladnak.
2012. aug. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a kutyák társas kutyák. A gazdi mellett a helyük. Télen szegény megfagy. már az ősz hideg neki.
2012. aug. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h tiszta vérű lenne, meg hát van mellette egy keverék kutya is. Szal nem lenne egyedül. De amúgy a kérdést inkább úgy értettem hogy ki e bírná nem fázna e vagy nem fázna e meg ez miatt?
2012. aug. 14. 01:14
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha fázik úgyis be akar majd menni a házba.Most nyáron maradhat kint pláne ha van mellette egy másik kutyus is.
2012. aug. 14. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ezek a kutyák erre nem alkalmas. Miért vettetek szoba kutyát ha kint akarjátok tartani.
2012. aug. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron még csak csak, de télen nappal sem fogja bírni.

Ne abból indulj ki, hogy nem fog e megfagyni...szerencsétlen hónapokon keresztül fog kint vacogni, az ő szőrük nem alkalmas a kinti tartásra. Minimum csináltatnék egy kutyabejárót valamelyik ajtóra, ha fázik, akkor bemehessen.

2012. aug. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen fajta kutyát, ezzel a szőrrel nehogy kint hagyd! Megázik, átázik, hideg lesz, megfázik, el is pusztulhat. Ha nem tudtok mit kezdeni vele, inkább most ajándékozzátok el!
2012. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
Komolyan nem értem az embereket...mi a jó büdös francnak kell SZOBAKUTYÁT venni, ha aztán kicseszik a kertbe??? Kistestű, nincs aljszőre, TÁRSASÁGI SZOBAKUTYA!!! Meg fog fagyni...az emberi ostobaság határtalan...
2012. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A kiskutyat találták és nem tudták hova tenni ezért lett befogadva, szülők meg nem szeretnék a házban tartani. Amúgy köszi a válaszokat.
2012. aug. 14. 23:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Szilvi & Argos .. Nem tudom mi bajod csak megkérdeztem, normálisan is lehet valaszolni, de mind1
2012. aug. 14. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!