Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt írják sok helyen,2-4 kg...

Azt írják sok helyen,2-4 kg körül vannak a máltai selyemkutyák, de viszont egyik kutyás ismerősünknek 5-6kg között van a kutyusa! Néztem interneten a kenneleket, de nem találtam! Hol tudok ilyen kutyát venni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 01:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kutyás ismerősödnek nem máltaia van max. egy szaporítós keverék
2012. aug. 14. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem máltaija van vagy rettenetesen kövér.
2012. aug. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem tenyésztőtől van, de azért előfordul, hogy tenyésztőknél is becsúszik 1-1 nagyobb példány.

Nekem yorkim van, ő is nagyobb, mint a standard. Szeretnék majd mellé még egy yorkshire-t (2 szukáról van szó, nem akarok szaporítani) és már leveleztem 1-2 tenyésztővel, hogy nem bánnám, ha a kutya egy kicsit nagyobb egyed lenne:) A egyik helyen volt egy 7 hónapos növendék, akit pont a mérete miatt hobbi törzskönyvvel árult a tenyésztő.


Szóval ha növendék kutyák között nézelődsz, és leírod a tenyésztőnek, hogy mit szeretnél, akkor lehet, hogy tud segíteni.

2012. aug. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A mi yorkinkat sem akarjuk szaporítani, pedig mind2 törzskönyves, patellás mind 2-nek a kis lába, így ezt nem szeretnénk! nem kell még több beteg lábú kiskutyus, ki is lett ivartalanítva a kis csaj, így már nincs tüzelés sem, hála..visszatérve máltaira, nem nagyon találok tenyésztőt h levelezzek vele...:( interneten is pl expresszen, szaporítókat találok, ilyenbe meg nem bízok nagyon! Na meg igen, lehet nem fajtiszta a kutyus!
2012. aug. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!