Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy ilyen bolhafésű használhat...

Egy ilyen bolhafésű használható hosszú szőrű havanese kutyának?

Figyelt kérdés

[link]


elsősorban nem bolhafésűnek használnám, hanem a finom por és szennyeződéseket szeretném eltávolítani vele. szerintetek megfelel ez? vagy van jobb fésű amit ajánlanátok ha lehet akk olyan amit a fressnapf-ba lehet venni.

havanese gazdik ti milyen fésűt használtok?


2012. aug. 14. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem blognese kutyusom van, de neki sehogy sem lehet ilyet végighúzni a szőrében, hiába fésülöm ki előtte alaposan, szerintem neked is kb ez lenne. Inkább kérj majd meg egy eladót h segítsen, többet érsz vele.
2012. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


mi ezt használjuk a havanese-ünkre , szerintem az a bolha fésű felesleges!!

nekünk is volt,mert beszereztünk egy csomó mindent de soha ne használtuk és oda adtuk egy kutyás ismerősnek csak a linken lévő kefét használjuk, a bichon frise kutyánkra is azt használjuk..

2012. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 VBeata81 ***** válasza:
Ez nagyon sűrű, és kicsi a feje ahhoz, hogy a teljes fésülést ezzel csináld, inkább csak a bogáncsokat, beleakadt akármiket lehet vele kiszedni. Ritkább fogazatú egysoros fésűt vegyél, lekerekített fémfogakkal, meg egy tükrös kefét, vagy egy ovális fémkefét, szintén lekerekített fogakkal. De a Fressnapfban az ilyesmi nagyon drága. A Tescóban időnként van olyan készlet, amiben van egy tükrös kefe, egy egysoros fésű, meg egy kis bolhafésű. Egy-kétezer ft az egész, én azt használom.
2012. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, akk én se veszem meg feleslegesen, és nem dobok ki 2400 ft-ot ha nem is lehet használni.
2012. aug. 14. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A máaodik írta jól, olyan fésű kell. Keresd úgy h tükrös kefe.
2012. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2012. aug. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!