Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális? Ha a...

Szabó Krisztike kérdése:

Szerintetek normális? Ha a kutya éjjel éli az életét nappal meg alszik? Éjjel állandóan eszik, meg iszik és játszik, ezzel felverve mindenkit. Reggelre meg fogad a kutya piszok.

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor csinálta amikor ide került 2 hónaposan.Ezt 2 napig csinálta, hogy nappal alszik és este akkar játszani, meg enni-inni.Aztán ezt meguntuk és másnap reggel 6-tól folyamatosan foglalkozott vele valaki, este pedig elmentünk egy nagy sétára a dunapartra. haza felé mindig a kezemben vittem mert elfáradt és elaludt, otthon betettem a kis ágyába és reggel fölkelt. mára már 6 éves és még mindig megyünk este sétálni, de már nem annyira virgonc déltől 1-2 órát kifekszik a fa mellé és napozik, meg már elfoglalja magát, mivel már szinte mindenki dolgozik, már nincs annyi játék, de minden nap játszok vele egy két órát és az esti séta semm maradt el soha.Így én úgy veszem észre és úgy is érzem, hogy boldog.Attól függetlenül, hogy a barátod nem bírja annyira a terhelést még játszhat olyat vele amihez neki nem kell rohangászni. Eldobja neki a labdát, botot, frizbit, stb. Az én kutyám imádja és mindent vissza hoz, hogy dobjam neki.
2012. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
cesar millan egy barom. 12 évesen már igencsak tisztázott a falkasorrend, nem hiszem, hogy ez épp most borult volna fel. a kaját vegyétek el előle, ahogy az előző is írta, a kajaidő minden nap ugyanakkor legyen, amit meghagy, azt vegyétek el. lehet hogy azért is nyugtalan mert wcznie kell. nálunk vacsi 6-kor, és utána még 9-10 körül egy rövidebb séta van. az én kutyám akkor járkál össze-vissza ha fáj valamije, vagy valami kínja van.
2013. okt. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
8%
Már az se normális , a kutyát lakásba tartani. Kutya szar a lakásba. !!! De úgy kell nekik. Én már azt az embert is elkerülöm akinek egyáltalán kutyája van . Nagyon érződik rajtok az a büdös kutya szag.
2014. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
95%

# 13/13

Te is igazi jó ember vagy! :)

2015. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!