Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Használ itt valaki Frontline...

Használ itt valaki Frontline Spray-t bolhairtásra? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Van kutyám és macskám is, és hát nem egy olcsó dolog havonta megvenni a spot ont:/ Úgyhogy arra gondoltam, hogy most ilyet vennék, mert jobban megéri, nagyobb kiszerelés. Csak attól félek, hogy a spray nem elég hatékony.

2012. aug. 15. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem egy 10hetes kiskutyám van. elmentünk a kisállatboltba, és megkérdeztük, hogy mit javasol. adott egy ampullát, amiben csak pár ml folyadék volt, és azt kellett 1,5L vízben feloldani, és lepermetezni vele a kutyát, a helyét, és a legtöbb helyet ahol járni szokott. ez az ampulla 700Ft-ba került, és hatásos volt!
2012. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ez a neostomosan, nem?

Kétszer fürdettem már benne a kutyámat 1 hónap alatt, semmit nem használt. Ami azért fura, mert korábban mindig bevált. Most a macsekra sem. Rá egyébként kaptam Advocate-ot, ami nagyon bevált, de kutyára nem találtam:/

2012. aug. 15. 10:48
 3/8 A kérdező kommentje:
arra tényleg jó, hogy a helyüket lefújjam.
2012. aug. 15. 10:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Az egyik kutyámnál egyik spot, nyakörv sem használt, kizárólag a Frontline Spray. Irtásra megfelelő, az már más kérdés, hogy meddig tartja távol a bolhát. Ez sok mindentől függ: az alkalmazástól, a környezet fertőzöttségétől, a kutya egyedi jellemzőitől, az esetleges ázástól, fürdetéstől.


De a lényeg, hogy nekünk bevált. :)

2012. aug. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát... megvettem 6500-ért. kitakarítottam az egész lakást, megfürdettem és úgy 40 perce befújtam. Még rágja magát. Nem tudom, fog-e hatni. Ráadásul 22 kg-os kutya, szóval sok fújás kell, de mivel nehezen hagyta magát, nagyja a bundájára ment. Én meg már agy 25e Ft-ot dobtam ki bolhairtásra, de dobhattam volna a kútba is. Egyszerűen semmi nem használ (pedig tuti bolhás, mert hát már láttam a házban is, plusz a macska is tőle kapta el, akiből pedig sikerült kiűzni őket). És kezdődik az egyetem, egy rakás pénzt kell kidobnom felszerelésekre, úgyhogy ez olt az utolsó dobás, nicns több pénzem. Teljesen kétségbe vagyok esve:S
2012. aug. 15. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
A házban nem elég kitakarítani, hanem valamivel azokat a helyeket ahol a kutya szokott tartózkodni befújni. Olcsóbb megoldásként jó a neostomosan is! Ha nem teszed meg visszafertőződik az állat. A padlórepedésekbe, porban stb... a lárvák vígan kifejlődnek.
2012. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Én a Frontline Sprayt-t 2 hete cicákon ill. az anyacicán használtam és működött. De szerintem a csepp jobb, mert tovább távol tartja a bolhákat.
2012. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem samponnal fürdetted a kutyust.

"A kezelés előtt és után 2 napig kerüljük a samponos fürdetést. Ezt az időszakot leszámítva különböző időjárási behatások (eső, napsugárzás), valamint a mosdatás a hatás időtartamát nem befolyásolják lényegesen."

Máskor olvasd el rendesen...

2012. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!