Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor is tarthatok kutyát, ha...

Akkor is tarthatok kutyát, ha csak délután vagyok otthon?

Figyelt kérdés
Mivel iskolába járok ezért minden nap kb. 4 körül érek haza és a szüleim is dolgoznak ezért egyedül lenne otthon a kutyus. De utána estig tudnék vele folglalkozni, sétáltatni és kutyasuliba is járnék vele. És hétvégén egész nap vele lennék. Szerintetek tarthatok így kutyát, mert nagyon szeretnék?
2012. aug. 15. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen, csak akkor nyári/tavaszi szünetben kéne még, hogy először szokjon hozzátok aztán el lesz egyedül is de persze suli időben reggel foglalkozz vele amennyit tudsz :))
2012. aug. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, úgy lesz! :)
2012. aug. 17. 10:48
 13/15 anonim ***** válasza:
rendben :) és amúgy ha nagyon féltenéd nap közben, (mert pl. valaki kinyitja a kaput és elviszi, vagy kiszökik magától) akkor kerítsetek le neki egy részt a kertben, ahol addig lehet amíg egyedül van otthon és csak ha otthon vagy és figyelsz rá akkor mászkálhat össze-vissza mindenhol de jobb félni mint megijedni :) csak egy tipp, nem kötelező :)
2012. aug. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, majd elkerítek neki egy részt! :)
2012. aug. 19. 21:33
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
mi is ezt csináltuk, mert a kaput néha az idétlenek kinyitják, eddig nem ment ki, mert házban volt, de jó idő van, legyen a szabadban :) szerintem így is nagyon jó neki :)) jobb mintha láncon tartanák, mint néhány nemnormális :)
2012. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!