Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámat...

Hogyan tanítsam meg a kutyámat őrző védőnek?

Figyelt kérdés
Hogyan tanítsam meg a kutyámat őrző védőnek?Keresgéltem az interneten de semmit sem találtam.

2012. aug. 15. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
milyen kutyád van?csak mert van amelyik őrző-védőnek született pl.: tibeti masztiff és van ami ölebnek pl.:mopsz
2012. aug. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Te magadban sehogy, kutyaiskola vagy házhoz kell hívni egy hozzáértő segédet és vele közreműködve.
2012. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Német juhászom van.Kutya suliba nem vihetem mert fogattam haverommal hogy ha ide adja a féléves német juhászát én EGYEDÜL meg tanítom rengeteg dologra 2 éven belül.Amúgy már nagyon sok mindent tud de még megszeretném tanítani őt őrzés védésre és nyomkövetésre.Ha tudjátok hogy ezt a két dolgot hogyan tanítsam meg neki akkor kérlek írjátok le.Előre is köszönöm válaszaitokat?
2012. aug. 16. 10:06
 4/4 sippara ***** válasza:

"Fogattál" egy haveroddal? Mit fogattál vele? A válaszod alapján a fajtamentés kapujának kilincsét kellett volna megfogatni vele, aztán lenyomatni, és szépen odaadni nekik a kutyát. Az édesanyáitok telefonszámát add esetleg meg, hogy felhívhassam őket, adjanak mindkettőtöknek két k*rvanagy pofont, hogy egy állattal (PLÁNE egy német juhásszal) játszotok, aztán vegyék el a kutyát és keressenek neki megfelelő gazdát.

Amíg pedig úgy írod, hogy "megtanítom a kutyámat őrző védőnek", addig pláne ne akarj ilyesmit csinálni egy német juhásszal, mert a szó szoros értelmében SEMMIT nem tudsz a dologról.

2012. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!