Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg alapvető...

Hogyan tanítsam meg alapvető dolgokra a kutyámat? Tudtok esetleg valami könyvet v bármit a neten amiben lépésről-lépésre minden le van írva? (1 héten kapok egy kölyök kutyát)

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez segít! :) [link] vidd lejjebb, ott ír a kutyák tanításáról meg ilyesmi
2012. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Könnyen kezelhető kutyák?

Alaszkai malamut, Dobermann ? Ezekről mi a véleményetek vagy milyen nagytestű kutyát ajánlanátok? Imádom a nagytestű viszonylag hosszúszőrű kutyákat :D

2012. aug. 14. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:
nagytestű kutyákkal nincs tapasztalatom, nekem mindig is kistestű ölebeim voltak. most egy 2 éves havanesem van, mert lakásba nagytestű kutyát állatkínzás tartani, de én a golden retriever-eket imádom a nagytestű kutyák közül, ha 1x kertes házam lesz tuti lesz egy ilyen kutyám :)
2012. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a 101 kutyatrükk című könyvet nagyon ajánlom. Lépésről lépésre, képekkel illusztrálva :) Azt hiszem, hogy a Libri-ben lehet kapni.
2012. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!