Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos kan golden retriever...

8 hónapos kan golden retrieverem marmagassága 47 cm. Ez picinek számít? Nem szoktak ebben a korban már magasabbak lenni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát.... ez tényleg kicsi. Mutass képet! Honnan van a kutya?
2012. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szüleit sajnos nem láttam, én már a 2. gazdája vagyok.

Ezek mondjuk 2 hónapos képek, de azóta kb. csak a szőre lett hosszabb.


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 15. 23:08
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Jéédecukiii*-* Amúgy a munkavonalnál előfordulhat hogy kisebb, az én goldenem se túl nagy növésű, és kevés a bundája
2012. aug. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit kicsi a kelleténél.A barátnőméknek is ez volt a Goldenükkel.Ők rendes törzskönyves kutyát vettek és a szülők is normál méretűek voltak.De Ő is elég kicsi maradt.Már 1 éves és továbbra is kisebb a kelleténél.
2012. aug. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem egyedi eset, nem pánikolok. Köszönöm szépen a válaszokat. :)
2012. aug. 19. 18:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ő tipikus szaporítós golden. Nagyon cuki meg aranyos, de egyáltalán nem típusos. Sem a feje, sem a fültartása. Hasonlít egy goldenre, de ugyanúgy sokban el is tér egy típusos goldentől. Ez nem von le semmit az értékéből természetesen. Annyi h ilyen kutyával nem etikus tenyészteni... plusz lehet h belső tulajdonságbeli eltérések is vannak egy típusos goldenhez képest.


Második válaszoló, kérlek ne húzzuk rá a "munkavonalú" jelzőt minden olyan kutyára amelyik eltér a standardtől. Ezen a kutyán az is látszik h nem munkavonalú. Igazi munkavonalú golden nincs túl sok Magyarországon. Olyan meg végképp nem akinek 8 hónaposan már 3 gazdája volt...

2012. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!