Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyám legyen?

Milyen kistestű kutyám legyen?

Figyelt kérdés

Panelban lakok a családommal, és ide szeretnénk egy KISkutyát.

Ilyen kutyust szeretnénk:


-méret: kb. 30cm (legfeljebb)

-súlya: kb. 5kg (legfeljebb)

-jelleme: szeressen utazni kocsival, szeressen játszani (sokat) és legyen okos, hogy sokat tudjak vele foglalkozni

-mozgásigény: napi 2× sétáltatnám, ebből az egyik biciklis lenne kb. 1 v. 1/2 órás, a másik séta sima gyaloglós lenne.

Mikor nyáron nagyinál vagyunk, lenne rengeteg séta (mindenféle), tóban úszás, játék...stb.


+ nem ráncos :)


2012. aug. 15. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
esetleg a pekingi palotakutya? amúgy a kocsiban utazás nem a fajtától függ :))
2012. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Törpe tacskó nekem az van csak már 8 éves már ne mrohangál annyit de előfordul! :) Bicikli mellet ne futtasd nem bírja az igaz!!!
2012. aug. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
biciklivel kicsi kutyát ne és ne olyan nagy sétákat, inkább többször kevesebb ideig sétáljatok, de a biciklinél orra buknál szerintem olyan lassan kéne menned:) tapasztalat :))
2012. aug. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy bolognese vagy havanese vagy yorki vagy csivava vagy pedig palotapincsi.Ha rám hallgatsz és ezek közül valamelyiket megvásárolod,akkor lesz egy aranyos,tündéri,szép kiskutyád. :)
2012. szept. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!