Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel védjem meg a talppárnáit?

Mivel védjem meg a talppárnáit?

Figyelt kérdés

Nemsokára már kimehetünk végre a szabadba, az utcára sétálni! :D

A környéken nagyon-nagyon gáz állapotban van a járda és az úttest is, de annyira, hogyha pl. vékonytalpú akármi van a lábamon, akkor bizony érzem, hogy szúr, nyom, fáj... néha még hólyagos is lesz a talpam.

Mivel óvjam a kutyus talpát azon kívül, hogy ahol extrém gáz a rész, ott felveszem?

Létezik vmi krém, ami az esetleges bibiket rendbe teszi neki?


2012. aug. 17. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
semmivel, a kutyáknak nem olyan érzékeny a talpuk.
2012. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én mindenképp valami fatalpú cipellőt tennék rá. Lehetőleg zokni is legyen rajta, nehogy belülről törje fel a lábát a cipőcske. És persze ne felejts kalapot tenni a fejére, nehogy a szemébe süssön a nap. Vagy napszemcsi is mehet rá. Kabátot is, hátha fúj a szél, de a naptól is megvédi. Ha esik, mindenképp tegyél rá vízhatlan esőkabátot. Hmmm. És talán kéne egy olyan kis szerkezet, ami a Pápának van. Tudod, golyóálló, légkondis kis guruló szerkezet és abba berakod.
2012. aug. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lesz gond, ahol tényleg nagyon s.zar az út ott emeld fel,de a kutyáknak elég erősek a talppárnái..

de majd kitapasztalod,hogy viseli ezt,ha kisebesedne vagy vmi akkor körömvirág krémmel kend be..

2012. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem olyan a kutyusom, hogy ha sokat futunk vagy gyalogolunk főleg betonon, akkor a mancsa olyan rücsis lesz, és nagyon érdes. Most szokjuk a biciklit, ha menni fog, én ilyet veszek neki majd:


[link]

szerintem állatpatikában biztos lehet kapni, és nagyobb kutyaboltokban.

Szép napot

2012. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!