Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi egy Rottweiler tenyészt...

Mennyi egy Rottweiler tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen kutyát csak nem vagyok tisztába az árakkal, mert még nem volt tenyésztőtől kutyám (eddig menyhelyi volt mindig)
2012. aug. 17. 13:33
 1/6 petrusi ***** válasza:

Munkakutyának?Ha olyan kennelből vennél, ahol nagyon ki van élezve a tenyésztés a munkára, 200 vagy annál is több lehet egy kutya ára.

Attól függ, mire szánnád, vagy mennyire akarod dolgoztatni ill. a kenneltől.

2012. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak kedvencnek szeretném.
2012. aug. 17. 13:55
 3/6 petrusi ***** válasza:
Rottweiler fajtamentők? Kenneleket nézegettél már?
2012. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos fajta mentőknél csak anti szoc kutyik vannak (ván már egy kutyám csak imádom rotikat). Már nézegettem tenyésztőket, de mint írtam nem vagyok valami tapasztalt
2012. aug. 17. 14:10
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem egy nem sztár kenneltől hobbi célra már adnak 80-90-100-ért is

keress egy jó tenyésztőt aki nem annyira híres mert akkor annak a kölyköknek is megvan az áruk..


off:

én régebben dobermant szerettem volna,de hobbi célra nem sztár kenneltől az is vagy 90-120 ezer ft és pluszba az oltások,meg fül kupírozás,szóval lemondtam a fajtáról..mert ennyi pénzem nem lett volna egy kutyára ,szaporítotól meg nem akartam kutyát..

a német juhászra esett a választásom,az egyik kennelben amit kinéztem :)hobbi célra és ivartalanítási kötelezetséggel már 60 ezer- ért adnak kutyát..

még pár év mire lehet nagytestű kutyusom :)

2012. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100-150 ezer forint, párosítástól függőben. Sőt egyes kenneleknél az adott alomban kölykönként más és más, vagy éppen választási sorrendben változik az ár. A foglalú pedig kb a kutya vételárának az 1/3-a.
2013. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!