Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak, hogy megbocsáss...

Mit csináljak, hogy megbocsásson a kutyám?

Figyelt kérdés

Tegnap este megvertem a kutyámat ,vagyis lapáttal rácsaptam a hátára ..

Azóta elég félénk,amit nem csodálok.

De dolgoztam egész nap ,és nem bírtam tőle aludni este,mert ugatott

Tudom,nem ez lett volna a megoldás de elég kimerült voltam.

Dog-ról van szó.


2012. aug. 17. 13:43
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
21/F
2012. aug. 17. 13:43
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
Azt csináld, hogy sürgősen ajándékozd el (lehetőleg nekem :) ). Nem csodálom hogy fél
2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
pff ..-.-
2012. aug. 17. 13:46
 4/23 A kérdező kommentje:
2 éves Dog.
2012. aug. 17. 13:47
 5/23 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Majd abbahagyja. Ha meg ugat, fegyelmezd meg, de ha lehet ne lapáttal :D
2012. aug. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
De hogy csaptál rá a hátára? Izomból, vagy csak kicsit? Nem mindegy. A megverés csak a hátára csapás volt? Miért verted meg?
2012. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy ezért nem szabad bántani,legalábbis így nem,mert nagyon nehezen felejtik el.Nehéz lesz,de nehogy most elkezd ajnározni,sajnálgatni. Határozott légy mintha mi se történt volna.Ha ilyet kiírsz akkor gondolom,még nem fordult elő hasonló,úgyhogy csak mint eddig.Simi séta,fincsi kaja meg a többi.Egy alkalmat talán még elfelejt.Akkor van baj ha összerándul mikor felemeled a kezed...
2012. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Miért vertem meg ?

ott van kérdésben (Y)

Közepeset vertem rá utána még kiabáltam szerencsétlennel ..

2012. aug. 17. 13:52
 9/23 anonim ***** válasza:
Ja, most látom, ugatott. Ilyenek ezek a kutyák:D Próbáld vmi jutalomfalattal megetetni, nyugi nem fog sokáig félni. Legközelebb azért ne lődd le ha ugatna:DDD
2012. aug. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
A kutyát ajándékozd el, és semmiképpen ne nősülj meg, mert ha akkor is kimerült leszel, és elvered az asszonyt, ő is megsértődik.
2012. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!