Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ingyenes szállítás melyik...

Ingyenes szállítás melyik webshopban van ahol van 2,27 kg-os Taste Of the Wild kutyatáp?

Figyelt kérdés
a webkutyán sajnos csak 13kg a legkisebb ,ennyi pénzt meg nem akarok költeni,meg nem is tudnék ennyit, ha nem válna be, 2 kistestű kutyámnak kéne és előbb próbaként akartam 2,27-osat venni, 1-2 ezer házhoz szállítási díjjal már nem éri meg nekem...
2012. aug. 17. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs az a webshop, aminek megérné ingyen kiszállítani egy 3 kilós tápot.
2012. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy szerintem sem érné meg egyiknek sem :S


de nagy kiszerelést nem akarok venni, egy nincs rá 10 x ezer ft-om,másrészt ha nem jó a kutyáknak akkor dobhatom ki, és hát 10 x ezer ft-ot most nem tudok kidobni csak úgy...

2012. aug. 17. 16:24
 3/8 A kérdező kommentje:

ez a bajom a rendelős tápokkal..feleslegesen fizetek ki mindent , ha nem jó, a szállítási költséget is!!


a zoofast.hu-n van 2,27 kg 2685 ft-ért ,de a házhoz szállítás 1600 ft végül is nem nagy összeg, csak a végösszeg lenne 4285 ft és ennyiért már nem éri meg nekem..

2012. aug. 17. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ismerősöd akivel össze tudnátok állni és együtt rendelni onnan valamit? Máshol nem láttam még ezt a kis kiszerelést a zoofaston kívül.
2012. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kimérőset nem tudsz venni? akk vehetnél fél vagy 1 kilót is akár, és akk kipróbálhatod h jó-e vagy nem...
2012. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

az ismerőseim inkább olcsó tápokkal etetnek,mivel Acanát kap az egyik kutyánk a másik Pro Plan-t kimérve vesszük ezeket is úgy olcsóbb, amikor meghallják,mennyiért vesszük csak ámulnak hogy mennyit költünk tápra..


sajnos ez a fajta táp itt a környéken nem kapható,ha nincs más ettetek tovább amikkel eddig is,csak olcsóbb mint az Acana.. Acana 2,27 kg 4 ezer vmennyi, Taste od the wild ugyan annyi kerül 2600 vmennyibe..így gondoltam kipróbálnám..

2012. aug. 17. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Az egyik kérdezőnek lesz/van maradék halas tápja, esetleg próbálj vele leboltolni egy kisebb mennyiséget, ami elég arra hogy kipróbáld, ha bejön akkor a fél kg is megéri még akkor is ha rájön a postaköltség mert a továbbiakban többet spórolsz ...
2012. aug. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megtaláltam azt a kérdezőt akit mondtál,írtam neki,kiváncsi leszek mit ír attól függ majd merre lakik..
2012. aug. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!