Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Susa junior jó kutyatáp?

A Susa junior jó kutyatáp?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
sose hallottam róla. szerintem névtelen táp..inkább dog chow vagy happy dog :D
2012. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Maxitabi ***** válasza:
100%

Az összetételét megnézve elég jó!!Ha ere gondoltál:Superpremium bárányos kölyök és junior eledel. Ajánlott minden közepes és nagytestű kölyök és junior kutyának, valamint vemhes és szoptatós szukának. A csontok és az izomzat felépítéséhez szükséges összes tápanyagot, vitamint és ásványianyagot tartalmazza, ezért garantált az egészséges növekedés. Összetétel: bárányhús és hússzármazékok, rizs, baromfizsír, növényi eredetű olajok, élesztő, répaszelet, lenmag, szentjánoskenyér, vitaminok, ásványianyagok, tojáspor. Beltartalma: 30% nyersfehérje, 20% nyerszsír, 2,5% nyersrost, 8% nyershamu, 1,8% kalcium, 1,4% foszfor, 0,3% nátrium, 9,5% nedvesség, A vitamin: 22.000 IE, D3 vitamin: 2.000 IE, E vitamin: 190 mg, C vitamin: 100 mg, B1 vitamin: 5 mg, B2 vitamin: 8 mg, B6 vitamin: 4 mg, B12 vitamin: 30 mcg, Vas: 100 mg, Cink: 110 mg, Réz: 10 mg, vas-szulfát, cink-szulfát, réz-szulfát, (E-vitamin alfa-tokoferolacetátként ).

Nagyon szimpi az összetétele!!

2012. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, inkább ez mint a happy dog vagy a dog chow. Ismerőseim etettek vele, meg voltak elégedve minden téren a táppal.
2012. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ezzel etetem a kutyusomat, nagyon jó táp.

Mondjuk, a vaníliásat jobban elfogadták, így most arra váltottunk./nagyon jó illata van amúgy, és azért keverik a tápba, mert a kutyák is sokkal szívesebben eszik:)/

2012. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szintén etetek vele elég régóta csak dicsérni tudom SUSA AZ1 -et használunk a kicsiknek!
2012. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!