Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megnéztünk egy Boxer kiskutyát...

Megnéztünk egy Boxer kiskutyát, hogy megvesszük-e. Roppant aranyos volt és szép is, csak ahogy lépkedett (hat hetes volt) kicsit így riszálta a fenekét, mondjuk még kicsit duci is volt és nem tudom ez egészséges-e? (ő maradt ott utoljára az alomból)

Figyelt kérdés
és azt szeretném megtudni hogy ez egészséges-e mivel sok helyen olvastam h az ilyen fajta kutyáknál gyakran előfordul a csípő diszplázia...és nem szeretnék beteg kiskutyát venni!?

2012. aug. 17. 16:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

1: ilyen korban nem tudod megmondani h diszpláziás lesz-e vagy sem.

2: amennyiben tenyésztőtől veszitek, úgy kicsi rá az esély, de ha mgési megtörténik, akkor érvényesíthetitek az adásvételiben foglalt garanciát.

2012. aug. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Háztól vesszük és nem biztos hogy lesz adás vételi szerződés..:/
2012. aug. 17. 16:11
 3/24 anonim ***** válasza:
72%
Akkor készülj fel mindenféle betegségekre, amivel hordani kell dokihoz. Már most kezdjétek el gyűjteni a pénzt, főleg egy ilyen kényes fajtánál. A szüleim a komondorukat vették szaporítótól, a fogai úgy állnak, mint amin vihar söpört végig, epilepsziás, és nemigen van benne védőösztön.
2012. aug. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
komondor és boxer között nagy különbség van! -.-"
2012. aug. 17. 16:23
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
ha nem vagy biztos ,hogy kell e neked az a kölyök,akkor jobb ha az utolsó által megadott emberkét megkeresed :)
2012. aug. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
de a lényeg h az ilyen "riszálás" egészséges? :)
2012. aug. 17. 16:37
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ja, nagy különbség van, a boxer sokkal agyontenyésztettebb fajta, ezért még jobban kéne ügyelni, honnan veszed. Egyébként ismerősöm szintén szaporítótól vette, 4 évesen rohangászás után, lefeküdt, majd többet nem kelt föl. Semmi előjel nem volt, valószínűleg gyenge volt a szíve, és leállt. Én sajnállak, ha te ezt akarod átélni, és mersz kockáztatni. Én nem tenném.
2012. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
láttam a szülőket és rendesen voltak tartva és szépek voltak egészségesek, remélem velem nem fog megtörténni ami az ismerősöddel.. :(
2012. aug. 17. 16:55
 9/24 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mit? akkor vedd meg! aztán majd itt panaszkodj hogy rákos meg epilepsziás meg az összes többi. Amúgy nem jó jel a riszálás, mert ez előjel lehet a DP-re vagy a hibás állásra
2012. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Megköszönhetnéd a sorsnak, hogy ennyire nyilvánvaló tünetet produkál a kutya, ennek ellenére te még azon gondolkodsz, hogy megvedd-e. Eszem megáll.
2012. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!