Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kölyök kutyusnak napi...

Egy kölyök kutyusnak napi hányszor mennyi kutya kaját kell adni?

Figyelt kérdés
Van egy labrador kölyök kutyusunk (7 hetes).

2012. aug. 18. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

3 hónapos koráig napi 4x etettem, utána 3x, majd 6 hónapos kora után 2x.

Ha száraz tápot adtok neki, mindegyik eltérő, a táp minőségétől függ, hogy mennyit kell adni. (Jobb minőségből kevesebb kell.) Kiindulásnak mindegyikre rá van írva az ajánlott napi adag, ezt tudod módosítani attól függően, hogy látod hízik-e tőle, vagy sovány, esetleg pont jó.

2012. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem talán a TENYÉSZTŐTŐL kellene megkérdezni?
2012. aug. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől vettük.
2012. aug. 19. 14:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondoltam, mert egy tisztességes tenyésztő, 7 hetesen oda sem adja, és minden neveléssel kapcsolatos dolgot elmagyaráz, hogy ne a gyakori nevelje az ő "gyermekét!" Elmagyarázza, mit, hogyan aggy neki enni. Egy kiskutyának gyors az anyagcseréje, ezért elég sűrűn megéhezik! ( csak azt ne csináld, hogy oda buggyantasz neki egy halom kaját, és egyen amikor akar!) Én még a 7 hetes kutyusaim 3 és félszer etetem, mivel már az anyatej amit szopiznak gyenge, nem elég erős! A fél etetés, az éjfélkor van, ekkor tejporból készített tejet isznak, enni kimondottan nem kapnak.De a napközbeni három, elengedhetetlen. Az ivóvíz pedig nem tiszta víz, hanem egy - két kanál joghurtot tartalmaz! az oltása rendben van?
2012. aug. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, és az, nem korfüggő, hogy milyen idős koráig, hogyan eteted! Én mindig azt szoktam ajánlani, hogy addig kell 3x etetni ameddig a kutyus akarja. aztán, ő szépen egyre kevesebbet eszik délben, majd le is szokik róla! Persze nagyon figyelni kell, nehogy falánk kutyus legyen, és meghízzon, mert az kölyök kutyusnál veszélyes lehet a csontozat, ízületekre. a labrador lehet falánk, mert elég mozgékony, ezért az étvágyuk is elég jó!
2012. aug. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!