Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek is középspicc?...

Szerintetek is középspicc? Akitől vettük azt mondta hogy törpespicc. (szaporítótól vettük)

Figyelt kérdés

bunkók kíméljenek!

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 17. 11:38
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
de helyes :) Papáméknak volt ilyen és ők azt mondták törpespicc. de aztán lehet valaki jobban tudja
2012. aug. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
82%
Inkább közép, de a szőre nem olyan mint amilyennek lennie kéne sajna... Át lettetek vágva.
2012. aug. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
40%

itt úgysem fogod azt a választ kapni, hogy "igen ez törpespicc" mindenki el van magától szállva és mondja h így keverék úgy keverék meg h nem az nem ilyennek kéne lenni... főleg ha oda is írod h szaporítótól vettétek.

erre én annyit tudok mondani, h a tenyésztőtől vett boxerem és a szüleim TK-s labradorját egyszer viccből feltettem h szerintetek fajtatiszta? mindenki mondta h így keverék úgy keverék ilyennek és olyanak kéne lennie...

ne foglalkozz vele h milyen! ha fajtatiszta ha nem a tied és jobban fog szeretni mindenkinél és akkor is melletted lesz amikor mindenki elhagy!

2012. aug. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok elszállva, de egy törpespicc, és a kérdező kutyája közötti különbséget a vak is láthatja.
2012. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
17%
ugyan ezt írták a boxeremre, hogy így látják úgy látják a hibákat:) mégis nyertes!:D
2012. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Tuti, hogy középspicc, van szerencsém "ismerni" törpespiccet és középspiccet is. :D Viszont teljesen mindegy, hogy "micsoda", tündéri, és nagyon szép kutyus. :)
2012. aug. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 Bozsikrisz ***** válasza:
90%

Inkább nem írom le a véleményem a 49%-os válaszadó válasza miatt...de ha tenyésztők honlapján megnézed a kutyákat, szerintem látod a különbséget. És nem a méretkülönbségről beszélek.

Megkérdezhetem, hogy mennyiért vettétek?

2012. aug. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
De most nem a te kutyádról van szó. Attól még ez a kutyus akkor sem törpespicc.
2012. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%

Szia!

Látod-látod....

Ez sajnos nem törpespicc, de még csak nem is fajtatiszta spicc.

Látnod kellett volna, mikor megvetted, egy törpespicc, mikor elhozod, negyed ekkora, az orra is kicsit rövidebb, a szeme sem stimmel.

Miért nem néztél egy kicsit utána, vagy kértél tanácsot vásárlás előtt?

Én nem ellenzem a hobby almot, félreértés ne essék, néha besikerülhet egy-egy váratlan baleset, és bizony némelyik "balesetből" szebb, egészségesebb kutyák születnek, mint egy tenyésztőnél, de ennek sajnos az ellenkezője is igaz.

Ez egy tipikus "olcsó húsnak híg a leve" vásárlás volt.

Azért remélem nem dobod az utcára szegényt, ha már nálad van.

2012. aug. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Bozsikrisz ***** válasza:
81%

Sajnos az emberek úgy vesznek elvileg "fajtatiszta" kutyát, hogy minél olcsóbb legyen, és amúgy fogalmuk sincs róla, hogy hogyan is kellene kinéznie egy kölyöknek.

Tegnap egy pasival találkoztunk, és az ő fél éves bichon bolognese kutyusával. Aki szinte ugyanúgy nézett ki, mint a barátnőm golden retrievere...csak egy kicsit kisebb volt. Nem tudtam sírjak e vagy nevessek, de legalább a gazdi tisztában volt vele, és vállalta, hogy őket átvágták, és nem voltak alaposak:(

2012. aug. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!