Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újpesten ilyenkor hol lehet...

Újpesten ilyenkor hol lehet sok kutyus?

Figyelt kérdés
A kutyámnak nincsenek kutyabarátai, mert nem minden kannal jön ki, a legtöbb ember félti a kutyáját, nem támad, van szájkosara, abban is eljátszik. "amúgy meg hű de harapós kutya-, ember-, gyerekgyilkos fajta..."

2012. aug. 18. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hol lehet a sok kutya, de nekem hamarosan lesz boxim, és ha van kedved hozzá, én örülnék egy sétatársnak. Főleg ha ez ebek is kijönnek. Szuka kutya lesz.
2012. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Staffim van :) Szukákat szereti:) én is örülnék. :)
2012. aug. 18. 16:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Szilas patak partján. (mi is itt lakunk:)

Tudod merre van?

2012. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is arrafelé, az Óceánároknál. Még sajnos nincs meg a kutya, de már hamarosan. Akkor visszatérhetnénk rá. Egyébként a napokban gondolkoztam rajta, hogy csinálok egy klubbot a nagyobb testű Újpesti kutyások számára, vajon lenne értelme?
2012. aug. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy facebookon. Közös sétáltatás, esetleg nagyobb túrák ha lenne egy összeszokott csapat. (Pl, Hármashatár hegy, Szentendre, Dunapart stb.)
2012. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2. igen tudom merre van holnap lehet lenézek. Köszi.


Ha meglesz a kiskutya térjünk vissza rá, a facebookos ötlet sem rossz, még nem próbáltam.. Dobok holnap 1 pr

2012. aug. 19. 01:10
 7/7 A kérdező kommentje:
Dobok holnap egy privit
2012. aug. 19. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!