Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért pukiznak a Dobermannok?

Miért pukiznak a Dobermannok?

Figyelt kérdés

Már mikor elhoztuk a tenyésztőtől az első kutyánkat a kocsiban is észre lehetett venni, de mikor még egyedül volt nem volt annyira feltűnő, de időközben bővült a család 3 csodálatos taggal!

és így már nagyon nagyon zavaró tud lenni a szaga és igen tömény néha, ha mindenki egy szobában van (bent vannak a lakásban, de állandóan kijárhatnak a kertbe) sokfajta tápot kipróbáltunk és kapnak csonterősítő, szőrregeneráló vitamint!lehet hogy a vitaminoktól? vagy a táp? vagy minden kutya ilyen?Már sokfajta légfrissítőt kipróbáltunk de mondhatni semmi haszna másnak is van ilyen "problémája?


2012. aug. 19. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Mert a dobermann egy állat.
2012. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Vannak tápok, ami miatt bélgázos lesz a kutya. Nem könnyű, de meg lehet találni a megfelelőt.
2012. aug. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nekem amíg a keverék kutyám gagyi tápot evett, olyan kénszagúakat eresztett, hogy azt hittem, Dunának megyek. Azóta Bosch tápra váltottunk, most már csak ritkán ereszt egy-kettőt miheztartás végett.
2012. aug. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez jellemző a dobermannokra, az enyém is folyamatosan eresztget elég hangosakat, ha valami szokatlant kap enni, akkor büdöseket is. Érzékeny a gyomra, tehát nem szórakozom a tápokkal, hanem örülök, hogy találtam olyat, ami ezen kívül teljesen megfelelő. A többinél is eresztgetett, csak az mindig büdös volt. Ennél csak néha büdös. Helyette hangos.

Egy dobermannos ismerősöm is mondta múltkor, amikor átjött megnézni a kutyát, hogy "dobipuki-szag van". Neki is sok dobermannja volt már, mondta, hogy mindegyik ilyen volt eddig, náluk télen is nyitva vannak az ablakok, ha bent vannak a kutyák... :)

2012. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Én a macskámmal jártam így egyszer. Olyat befingott a szobába, hogy majdnem bekönnyeztem. Pedig az nem egy nagy állat ám:D
2012. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nyers hústól is szoktak, vagy tápot kéne váltani. mit esznek? És milyen vitamint kapnak?
2012. aug. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem nem dobermannom van,hanem bichonom,de nálunk is próbléma volt ez,olyanok jöttek ki a kicsi kutyából,hogy ablakot kellett nyitni,aztán utána néztem ,mert nem gondoltam,hogy ez normális lenne, rájöttem,hogy a táppal van gond.. váltottam sokkal jobbra (acanára) és most már csak néha-néha vannak szellentések :)


szerintem táp váltás megoldhatja a problémát!!


nem egy ismerősöm panaszkodott,hogy nagyon büdiket fingik a kutyája,amikor mondtam nálunk is így volt és tápot váltottam megoldott a probléma így ők is váltottak,és nekik is elmúltak ezek a panaszok..

2012. aug. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Fáj a hasam a nevetéstől :D A kérdés és a kommentek is nagyon jók. Amúgy tényleg sokat pukiznak ám :) :D
2013. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!