Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire "bújósak" a Dobermann...

Mennyire "bújósak" a Dobermannok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem az is fontos egy kutyában, hogy jöjjön oda simogatásért, és jól meg lehessen dögönyözni. A mostani kutyám sajnos nem ilyen, de ha egyszer lesz egy Dobermannom, örülnék, ha ilyen lenne... Akiket ismerek, azok szeretik a simogatást, de nem bújnak oda mindig... Ti mit tapasztaltatok eddig?
2011. júl. 23. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém már sajnos elpusztult,de annál kedvesebb,aranyosabb,barátságosabb dobit még nem láttam.Pedig hidd el aki idegen meglátta,hátrált tőle akkora volt.Bújni?már úgy rugdaltam le magamról tévézés közben,alvás közben.Egyébként együtt aludtunk,egy ágyban.Gondolhatod nekem mennyi helyem maradt,és ha arrébb löktem még neki állt feljebb.....imádtam.
2011. júl. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gazdimániások, imádni valóak :). Viszont nem szoktak hozzám kéretlenül odatolakodni, de amint odahívom őket máris repülnek és csak nyalnak-falnak.
2011. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De jó :)

Úgy sajnálom, hogy a mostani kutyám nem ilyen. Nagyon szeretjük egymást, de neki az bőven elég (néha még sok is), hogy megsimogatom a fejét. Egyébként beagle szuka.

És irigylem azokat, akiknek a kutyája hátravágja magát, hogy vakargassák a hasát, vagy bújik, mert annyira szeretetéhes.

Szóval remélem, a következő kutyám olyan lesz:)

Első válaszoló, sajnálom a kutyádat :)

És köszönöm mindkét választ, értékeltem.

Egyébként írhat még más is:)

2011. júl. 23. 23:01
 4/10 987654 ***** válasza:
100%

Ha bújos kutyát keresel, szerintem a legjobb választás. :)


Debi, az én kutyám:

[link]

2011. júl. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dobicicák :D


Az enyém nagyon bújós. Imádom!!!

2011. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tudnak hizelegni, pláne ha olyat szeretnének csinálni, amiről tudják, hogy nem szabad:))))
2011. júl. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Apumnak volt dobija, ő egy igazi bohóc volt! Folyton hízelgett, és addig böködött az orrával, amíg meg nem simogattuk. A csokiért pedig bármire hajlandó volt! :))

Nagyon szerettük, 12 évesen pusztult el végbél rákban. :(

2011. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy elég érdekes módon kaptam meg a Dobimat. : ) A szomszédunk vett egy csoda szép Doberman szuka kölyköt ivartalanítva meg minden. De a kutya szó szerint utálta! Engem imádott állandóan odajött hozzám bújt hízelgett. Egyszer reggel meg amikor enni adott neki a gazdája megharapta a kezét. Szerencsére nem harapott nagyot csak kicsit nem is vérzett de ő máris rohant volna az állat orvoshoz hogy elaltassák. A szívem szakadt bele! Sajnos láttam mert korán reggel mindig kimegyek a kertbe egy kicsit kertészkedni. Még épp az útólsó percben értem be az állatorvoshoz át verekedtem magam mindenen és mindenkin aztán betoppantam és elkiáltottam magam (szinte sírtam) hogy ne altassák el inkább magamhoz veszem csak ne altassák el! Végül is megkaptam ő meg kapott egy szerető családot és egy jó nevelést. :) Azóta nem bántotta a szomszédot.
2011. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Útólsó vagyok. Na szóval a lényeg hogy szerintem ez egyedtől függ mert én azt az egy Dobermant ismerem (szerencsére még mindig él. mondjuk elég fiatal) aki ilyen bújós lenne. Ő is csak szinte hozzám ilyen. :)
2011. júl. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Már elég régi a kérdé de azért gondoltam leírom:

Nekünk bent van a lakásban 4 Dobermann és ha mondjuk lefekszünk az ágyra akkor ők követnek franciaágyaink vannak így szűken de min d oda fér és mindenkinek megvan a maga helye egy lábamhoz a másik a hasamra teszi a fejét a harmadika másik oldalon csak odabújik hozzám de teljesen odasimul, a negyedik meg a mindig azt szokta csinálni hogy az orrát a nyakamra teszi ja és imádnak puszit adni!

2012. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!