Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya az uszkár?

Orgonafarm kérdése:

Milyen kutya az uszkár?

Figyelt kérdés
akinek van ezzel a fajtával tapasztalat kérem ossza meg velem!

2012. aug. 20. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
aranyos,könnyel tanul,lakásban is jól elvan,békés,kisgyerekek mellé is jó családi kedvenc
2012. aug. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 petrusi ***** válasza:

Okos, könnyen tanítható.Hűséges a gazdájáért tűzbe menne.Jó családi kutya, de kitűnő házőrző.Nyugodt, kiegyensúlyozott, céltudatos.


Melyik méretváltozat érdekelne?

2012. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Család,gyerekbarát,jó jelző kutya,játékos,kedves,jól tanítható.
2012. aug. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem volt törpeuszkárom.

Nagyon barátságos,intelligens,könnyen tanul,jól alkalmazkodik,tökéletes első kutyának is.

2012. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,engem az óriásuszkár érdekelne.:)
2012. aug. 20. 10:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Az óriás uszkár a legjobb szerintem az összes közül. Az legalább tényleg kutya méretű.
2012. aug. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A világ második legokosabb kutyája! :) (Az első a border collie.)

Aranyos, kedves, de a szőrével sokat kell foglalkozni, kozmetikushoz vinni gyakran, és ez elég pénzigényes dolog. Nekem az óriás uszkár tetszik a legjobban. :)

2012. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Régi kérdés ugyan, de azért megírom a tapasztalatom hátha valakit még érdekel a kérdésed:

Nekem törpeuszkárom van, imádnivaló , tény , hogy időt kell rászánni tehát ha valaki csak keveset tud vele foglalkozni /munkabeosztás miatt stb/ , nem ajánlom. Gyerekek mellé kiváló, igazi bohóc , imádja a gyerekeket, és nem hullik a szőre, ami nagyon fontos tényező szerintem ha lakásban való tartásról van szó.Kozmetikushoz mi személy szerint kb. 2 havonta egyszer visszük , és bőven elég, bár én a szeménél szoktam otthon vágni a szőrét , hogy a látásban ne zavarja.

Viszont tipikus uszkár tulajdonság a hiszti, ha valamit nem kap meg azonnal / figyelem, játék, kaja... / képes órákig hisztizni érte.

Nagyon könnyen tanítható, intelligens, és óvatos, nem rombol,nem dönt fel virágokat ,vázákat , nem rongál berendezést.

Szóval a lényeg, hogy igazi szobakutyus, és egy bohóc barát !!! :)

2013. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!