Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Allergiásoknak milyen kutya?

Allergiásoknak milyen kutya?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy állatot de sajnos a húgom is és én is allergiásak vagyunk elég sok mindenre. Ezért sajnos a levegőre se tudunk nagyon kimenni. Úgy hallottam az uszkár szőre hipoallergén tudtok még ilyen kutyafajtákat. Persze lenne sétáltatva. Légyszíves ne meztelen kutyákat írjatok. Értelmes válaszokat ha lehet. Köszönöm előre is.

2012. máj. 21. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem ragaszkodtok kutyához, a vadászgörény sem okoz tüneteket allergiásoknál. És ha jól sejtem, panelben laktok, oda még talán ideálisabb választás is. Természetre pedig hasonló, mint egy kiskutyus, nagyon játékos, vissza lehet hívni, ragaszkodik a gazdihoz, amikor kint volt a ketrecéből az enyém folyamatosan követett.
2012. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem panelban lakunk hanem vidéken mert ott kevesebb a szmog de ott van más szóval mindegy,Amúgy anyukám irtózik a vadászgörénytől eredetileg azt akartunk.
2012. máj. 21. 18:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából a kedvenc kutyafajtám a dalmata, de az ő szőre nem hipoallergén
2012. máj. 21. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt találsz. Olvasd el figyelmesen. Remélem találsz kutyit.

2012. máj. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
bichonok (havanese,frise,bolognese) ,yorki( bár ebbe nem vagyok biztos) ,uszkár,Bedlington Terrier
2012. máj. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

18:54-es vagyok


az előző válaszoló linkjén látom,hogy a yorki is jó hipoallergén kutya :)



a honlapon azt írják,hogy a bichon frise ugatós, pedig egyáltalán nem, nekem is az van és sok ismimnek ,nem ugatósak..


amúgy a havanese-t és a bichon frise-t tudom ajánlani,nagyon jó fej kutyák :)

2012. máj. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm, esetleg border terrierről vélemények végignéztem őket nagyjából és szerintem ő a legaranyosabb. Vélemények, tapasztalatok vele kapcsolatban?
2012. máj. 21. 19:05
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Ahelyett, hogy hipoallergén állatokat ajánlanék, én inkább beszúrok egy szöveget, hátha segít!:)


Allergiára és asztmára is jó:


Martilaputea, vagy útifű tea, vagy fehér

pemetefűtea, kígyószisztea, ezerjófűtea. 1 csapott evőkanál, 2dcl.

forrásban levő vízzel leöntjük, 10 perc állás után meginni. Egy évig kell inni, és teljesen tünetmentes lesz az ember.


Én más nyavalyától szenvedtem, gyerekkorom óta jártam orvostól orvosig...

Senki nem tudott segíteni.


Végül a természetgyógyászathoz fordultam, mert nagypapámat is egy egyszerű tea tette helyre a 3. agyvérzése után...


És nekem is bevált.:)


(Csak a gyógyszeriparnak természetesen sehol nem éri meg ezt reklámozni, még az EU is ellene van, csak az Egészségügyi Világszervezet ügyködik a természetes gyógymódok fontosságának és hatékonyságának a reklámozásán...)



Jobbulást Nektek!:)

2012. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó majd szólok anyukámnak. Am mindenkinek ment a zöld kéz
2012. máj. 21. 19:18
 10/13 anonim ***** válasza:
Mért mi bajod van a kínai meztelen kutyával?
2012. máj. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!