Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél éves kan...

Van egy másfél éves kan kutyánk a gond az vele, hogy mindig lepisálja a kocsik és motorok kerekeit az udvarban, valakinek valami ötlet, hogyan lehetne leszoktatni róla?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ne hagyd előtte a kerekeket :D nem lehet leszoktatni róla, mivel fiú kutya így jelölgeti őket hogy az az övé :D
2012. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam minden kan már az odakerülésekor elkezdi megtanulni, még szagolásig sem mehet kerékhez, autóhoz, virághoz. A felnőttjeimnek az autó olyan, mintha nem is lenne ott.
2012. aug. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam, hogy amikor lepisilte, de általában már amikor láttam, hogy mire készül, akkor odaléptem és nem parancsra elvezettem onnan, ha volt rajta nyakörv, ha nem volt, akkor nem és hozzáértem, aztán eltoltam onnan. Egy idő után békén hagyta a kocsit, ha van valami az udvarban, amit nem szeretnék, hogy lepisiljen, akkor csak rá kell szólni, hogy nem és megy máshová. Amúgy nem tudom, hogy ez működik-e, de nálunk bevált.
2012. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor inentől kezdve minden este és reggel leszerelem a 2 kocsi és motor kerekeit ok ? :D:D
2012. aug. 21. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!