Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ukrajnai...

Mi a véleményetek az ukrajnai kutyairtásról?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam itt a linket, hogy az ukrajnai foci EB miatt folyamatosan irtják a kutyákat, még most is. Elevenen bedobják őket hamvasztókba, megmérgezik, lelövöldözik, és láncfűrészekkel fölszeletelik!!!


[link]



2012. aug. 20. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem tudtam végignézni a videót, a második képkocka után leállítottam.

Pontosan miért irtják a kutyákat a foci EB miatt?

De bármi is az ok, egyszerűen borzalmas látni, hallani, hogy milyen szörnyűségekre is képes lelkileg és fizikailag az emberi faj...

2012. aug. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%
Azért irtották mert Ukrajnában,Oroszországban rengetek kóbor állat van.Sokszor falkába járnak akár 10 15 kutya is.Ez komoly veszélyt jelent,és el kell tüntetni.Mivel szegény ország ez volt a legolcsóbb és leghatékonyabb megoldás.
2012. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mindenki ezt fogja írni és hogy ezek kutyák azok meg emberek, de ennek tudatában biz Isten többe nézem a kutyákat mint némely embert és ugyan ezt megcsinálnám az összessel amelyik benne volt ebbe. Jó hogy nem már... Kitaposnám a beléd.
2012. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Azért lássuk be, hogy az egész probléma az emberektől indult, mert a kutyák nem maguktól folytatnak nomád életmódot. Kidobják őket, elkergetik, mert rágja a cipőt... Ezt csakis maguknak köszönhetik, mert nincs meg a felelősségtudatuk egy állat tartásához.

2012. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem minden kutyatartó egyhangú véleményt fog mondani.

Rázkódnak a kutyák a földön, habzik a szájuk....szörnyű.

Nem tudom hogy lehet végignézni azt hogy a méreg megöli őket vagy amíg elégnek.

Inkább menhelyre kellett volna vinni őket, segítséget kérni, vagy inkább el altatni őket. Még az is humánusabb mint amit most tettek/tesznek.

És ez csak is a szaporítók hibája, meg azoké akik ahelyett hogy igazi gazdit keresnek a kutyájuknak csak kihajítják őket. Azok a kutyák akiket megöltek sokkal többek voltak mint azok az emberek akik ezt meg tudták csinálni. És mind ezt csak a foci EB miatt...

Mi lesz itt később el sem merem képzelni mi lesz mire felnövök...

2012. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyekre? Ukrajnában nagy a szegénység nem hiszem hogy nagyon lennének üres menhelyek ennyi kutyának.Nem a foci Eb miatt irtották hanem mert veszélyesek,és a foci Eb miatt különösen oda figyeltek a külföldiek miatt.Gondolom te sem szívesen találkoznál 15 fős kóbor kutya csapattal este felé, szóval ez egy komoly probléma.Persze hogy az ember a hibás a sok idióta aki kutyát tart de nem ért hozzá,nem foglalkozik vele.Engedélyhez kellene kötni csak olyan emberek tarthassanak akik felelősséggel hozzáértéssel törődnének,gondoskodnának róla.ÉS akkor nem az utcán végezné.De e helyett mi van a legutolsó idióta aki tart akár 10 kutyát is irdatlan körülmények között,meg akik dobálják ki tucat számra az útszélére.ÉS amíg ez így van addig sok kóbor kutya lesz ami viszont komoly probléma, gyökerestül kéne megszüntetni de ehhez új törvények más hozzáállás kellene stb.Sosem értettem minek annak kutya aki nem törődik vele.
2012. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Természetesen iszonyatos volt, de ezt már kitárgyaltuk párszor itt, valamikor május-június környékén...

Kis fáziskésés, ez a kérdés már nem túl aktuális. :)

2012. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én biztos ,hogy befogadnék 1-2 szelídet!
2012. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

annyi a véleményem:

h remélem aki ezt csinálja MEGDÖGLIK !! :@@

r.ohadt volna bele a büdös k.urva anyjába az összes ilyen ember !!!!

Ha rajtam múlna megkínozva döglenének meg.....

2012. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
A véleményemet passzív ellenállás formájában fejeztem ki, nem néztem az eb-t, sőt nem is voltam hajlandó meghallgatni, hogy mi a helyzet, annak ellenére, hogy szeretem a focit. Ennyit tudtam sajnos csak tenni:(
2013. jan. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!