Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne jobb kapcsolatom...

Hogy lehetne jobb kapcsolatom a kutyáimmal?

Figyelt kérdés
Én etettem,én viszem sétálni-orvoshoz,én fésülöm,tanítom stb.Mindig simogatom foglalkozok vele,de még se csóválja nekem a farkát és nem jön oda hozzám.Apum nagyívben leszarja,ordít vele,mégis puncsol neki és állandóan jár a farka,mindig követi.Mit tehetnék,hogy engem is szeressen.
2012. aug. 20. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

úgy tűnik a kutyádnak te csak egy alárendeltje vagy azaz falkabeli rangsorban ő fölötted áll.

ki kell hogy vívd azt, hogy te légy a falkavezér.

jelenleg édesapádat tekinti annak. változtass a kisugárzásodon. ceasar millannak jó könyvei vannak, ezzel kapcsolatban, olvass netről is le lehet tölteni azt hiszem.

2012. aug. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Apumat is megmorogja,vícsorít neki.
2012. aug. 20. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálatok a kutya a falkavezér. Ez pedig egyáltalán nem jó. Kemény kiképzés kellene neki.
2012. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tacskónak kemény kiképzés?Úgy megsértődik,hogy soha nem áll szóba velem.
2012. aug. 20. 21:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát mit ne mondjak, kicsit el vagy tévedve ebben a témában. :)

Mi az, hogy megsértődik a tacskó a kiképzéstől és szóba sem állna veled? Te légy a főnök, nehogy már te puncsoljál és udvaroljál a kutyának.


Vegyél vissza a simizésből (tudom, marha nehéz) meg a babusgatásból. Ne foglalkozz folyamatosan a kutyával, hagyd békén, hagyd kutyának lenni, nem embergyerek ő akinek folyamatos figyelemre van szüksége. (Persze vannak szituk amikor igen pl. betegség esetén, de ugye ilyesmiről most szó sincs.)


A kutya pont fordítva működik mint az ember; ha valaki rá sem hederít, szinte levegőnek nézi, szinte sosem simogatja és alig szól hozzá, na ennek az embernek a figyelméért, elismeréséért élnek-halnak.

Nem feltétlenül azt szeretik a legjobban akitől a legtöbb szeretetet kapják, igazság szerint a kutyák marha jól elvannak a fizikai szeretet különösebb jelei nélkül. Nem nekik kell, hogy átölelhessük vagy megpuszilhassuk őket, ez mind sokkal inkább nekünk fontos.. :)


Olvasgass, kezdheted pl. itt:

[link]

2012. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olvass Cesar Millant, a Csodálatos kutyadokit. Pont jól megvilágítja ezt a kérdéskört :)
2012. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem gyökereiben át kellene értékelned a kapcsolatodat a kutyáddal.. [link] ez az oldal talán segít egy kicsit, szerintem elég hasznos :)
2012. aug. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
[link] ez egy hasznos informatív oldal!
2012. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak mert senki nem mondta még, korom gábor: neked ugatok. olvasd el!
2012. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csányi Vilmos művei. Bukfenc és Jeromos. Bukfenc mindent tud. Sokat lehet tanulni ezekből a könyvekből.
2012. aug. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!