Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetnék h jobb legyen a...

Mit tehetnék h jobb legyen a kapcsolatom apummal?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, anyumék elváltak, apám az élettársával él, meg a féltestvéremmel és az öcsémmel. igazából sosem volt valamimi fényes a kapcsolatunk, meg alig találkozunk, maximum akkor, ha én elmegyek hozzá, amúgy nem keres. csak annyit szokott, hogy üzen tesómmal, hogy majd menjek el, ami kb. szülinap, névnap, karácsony, egyéb ünnepekkor van. A köztes időben mindig én megyek. Nem keres telefonon sem, sokszor terhesnek érzem már ezt az egészet, hogy mindig nekem kell keresnem. Ha meg nem megyek egy darabig, mindig szóvá teszi, hogy hol voltam. Igaz, mostanában eléggé koncentrálnom kell a sulira is, mert diplomázok, azért sem voltam.

Milyen lenne ha felvetném egyszer, hogy ott aludjak náluk, vagy egy hétvégére elmennék? mondjuk ezt még sosem mertem, ő sem vetette föl, én meg mindig úgy érzem, hogy ott csak teher lennék egy kisgyerek mellett. meg van nekik is elég gondjuk. eléggé bánt, hogy ilyen a kapcsolatunk, nem is igazán hiszem, hogy ez változni fog.

1-2-szer elmentem velük nyaralni az évek során, mostanában már oda sem hívnak. esetleg mamámmal még könnyebben megbeszélem, hogy 1-2-szer ott alszok, ő biztos belemenne, mert egymás mellett laknak apumékkal. őt biztosan nem zavarná. de amióta meghalt nagypapám, már oda se megyek olyan gyakran.

mit tennétek a helyemben?:(


2012. márc. 21. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

mindent elkell kezdeni egyszer!:)

szerintem tedd meg te az első lépéseket.

első sorban csak kezdj el vele beszélgetni többet.

biztos örülne neki. ne támadd le egyből ezzel az ottalvással nehogy csalódj.

hasonló helyzetben vagyok sajnos én is .

de egy család vagytok hidd el tuti jól fog elsűlni ha felveszed vele a normális kapcsolatot.:)

2012. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz. Én örülnék, ha eszébe jutnék a lányomnak, vagy legalább felvenné a hívásomat...
2012. márc. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
na ez meg a másik véglet. bár csak az és apám is így gondolná:S csak elég terhes már így a dolog h mindig csak én..amúgy meg igazából sosem volt jó a kapcsolatunk, sosem tudtunk úgy elbeszélgetni, nem az a tipikus modern felfogású ember, de hát mégis az apám... meg most jó lenne többet találkozni vele, mert megyek megint külföldre, és akkor megint alig látjuk egymást.
2012. márc. 21. 10:59
 4/4 anonim ***** válasza:
inkább tedd meg minthogy azon gondolkodj a közel jövőben h milett volna ha...? :)
2012. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!