Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador gyerek mellé?

Labrador gyerek mellé?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 23:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a labrador az egyik legjobb választás gyerek mellé :)
2012. aug. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Van egy 3 és egy másfél éves kisfiam. mit ajánlanátok még?
2012. aug. 20. 23:03
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) már csak a férjem kellene meggyőzni, ő foxit vagy beagle-t szeretne.
2012. aug. 20. 23:04
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
a puli kutya is nagyon hűséges. amellett, hogy magyar fajta kisebb termetű, és nagyon könnyen tanítható. sokan egy nagy rasztaszőrű kutyára gondolnak, de ha minden tavasszal vágva van a szőre, akkor nagyon szép kutya. ha házban lévő kutya lenne, akkor lehet 2X is, de szerintem a kutya kinti állat
2012. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy jó helyről vett, tulajdonságaiban igazi labrador főnyeremény gyerek mellé sztem!!!
2012. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
cavarian king charles spániel,bernáthegyi,Amerikai cocker spániel,Boerboel,Erdélyi Kopó,Leonbergi,Magyar agár,puli,Sealyham terrier,Tibeti masztiff,Westie
2012. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
legjobb döntés:)nekem is labradorom van, nagyon érdekes, ahogy megérzi, hogy a gyerekekkel és az öregekkel nyugodtabb kell lenni, körülöttük nem össze vissza ugrálni stb. szerintem a legjobb választás lenne!
2012. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó választás lehet HA van időtök és energiátok rendszeresen lemozgatni. Tényleg nagyon gyerekbarát, de nem úgy működik, hogy veszünk egyet és majd csak játszik és vigyáz a gyerekekre a kertben. Sajnos sokan ezt gondolják és utána meg szidnak mindenkit, de főleg a kutyát meg aki nekik ajánlotta. Szóval ha egy pörgős, aktív családi kutyára vágytok akkor kifejezetten jó választás lehet (ugyanúgy, mint pl a magyar vizsla vagy a boxer...), ha kevésbé aktív, lustább fajta illik hozzátok akkor inkább bullmasztiff, leonbergi...
2012. aug. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Labrador,egyértelmű.Bearanyozza a gyermekkort :D Viszont nagy mozgásigényű fajta..:)
2012. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.De ha nem vagytok annyira aktív család, akk. pl. újfundlandi,bernipásztor(ilyen kutyám nekem is volt,valami elképesztően békés fajta :)
2012. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!