Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a csirke allergia tünetei...

Mik a csirke allergia tünetei kölyök kutyánál?

Figyelt kérdés
A kiskutyám nagyon férges volt, és egy hétig kellett féreghajtani mire kitisztult teljesen, viszont a bélflórája kikészült és e miatt egyszer megy a hasa, egyszer nem. Nem tudom, hogy a táp közre játszik e.... csirkés, prémium minőség. Adok neki több bélflóra regenerálót is, de még nem segített (2 hét) a doki azt mondta idő kell hozzá. De lehet hogy csirke allergiás is? Nem vakarózik feltűnően, nincs kiütés, csak egyszer ilyen, másszor olyan kaki. Mit gondoltok?

2012. aug. 21. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg nem allergia. Ha a féreghajtóval tényleg kinyírtátok a bélflóráját, akkor teljesen normális. Add neki tovább a regenerálót, esetleg itathatsz vele egy kis kefirt.
2012. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kutyám csirke allergiás volt kölyök korában, abban nyilvánult meg, hogy folyton vakarózott, rágta a lábát, egész nagy csupasz foltok keletkeztek rajta. A hasmenés ezek mellett nem is volt olyan feltűnő jelenség. Tápot váltottunk és elmúlt. A te kutyád szerintem nem allergiás.
2012. aug. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!