Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti melyik kutyafajtát javasoln...

Ti melyik kutyafajtát javasolnátok?

Figyelt kérdés

Jelen pillanatban még 5 kutyafaj esélyes az új kutyánk címre.

Az Angol bulldog,Labrador,Amstaff,Boxer,Amerikai bulldog.

Körülményekről annyit,hogy családi házba lakunk nagy kertel,3 gyeremek van a háznál(17,12,8),és volt már tapasztalatunk kutyákhoz(németjuhászunk fél éve pusztult el).

A kutyát a legnagyobb fiam szeretné(17),de nem tudom melyik fajta lenne a legmegfelelőbb neki.


2012. aug. 22. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyit lenne sétáltatva??

a fiadnak van vmi tapasztalata a kutyákkal?? mert attól ,hogy a családnak volt kutyája az még nem azt jelenti ,hogy ért is hozzá..


nálunk is a családban van 2 kutya és egyedül én tudok róluk a legtöbbet,én értek hozzájuk,nem azért de ha én lennék akkor az a két kutya annyira neveletlen lenne,hogy csak na..a többi család tag nem nagyon értenek hozzájuk, ők nem tanítják,nem sétáltatják őket,csak én meg tesóm..


az angol bulldog elég makacs kutya

a labrador és a boxer az ami szerintem könnyebb nevelni,bár a boxernél


az amerikai bulldoghoz és az amstaffhoz határozottság és kemény kéz kell!!

2012. aug. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 blanka17 válasza:
Nekünk 2 amstaff van, nagyon okos kutyák. Férjemnek volt korábban boxere,azt is nagyon szerette, de nem volt annyira okos mint az amstaff. Olyan fajtákat írtál, amiknek elég nagy a mozgásigénye, érdemes átgondolni lesz-e rá idő 2/5/10év múlva is. Ha a fiad elköltözik továbbtanulás miatt pl. és nem tudja magával vinni, rád marad. Plusz azért elég határozott gazdi kell az ilyen kutyákhoz, nem fogadnak el bárkit falkavezérnek.
2012. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek is volt kutyája, még sem ért a kutyákhoz. Nekem még nem volt (5 macska) csak sétáltatunk egyet, mégis meg tudok nevelni egy am.bulldogot. Van ideje a kutyára? Ilyen nagy kutyákat naponta vagy két naponta túráztatni kell szabadon, hogy kifussa magát. Én mindenképpen nőstényt ajánlok, ivartalanítva! A labrador és boxer családi kutya, de nagyon nem ismerem. Angol bulldogot én sem ajánlom, inkább am.bulldog. Ismerek egyet, igazi kis tündérke.
2012. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk másfél éves boxerünk van. Le kell fárasztani mind fizikailag, mind mentálisan, máskülönben szétszedi a kertet. Ás, szétszedi a növényeket, szétrág mindent. Ezek megelőzésére komplett programot kell neki kitalálni. Mindezek ellenére nagyon okos, könnyen tanul. A legkisebb gyerek is elég nagy már hozzá, nem lesz baj.

Ja, és nyugodtan lehet 2 méter magas kerítést húzni, ugyanis ugrik. Nem kicsit.

2012. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a labrador. Én személy szerint az összes többit, amit ajánlottál, nem szeretem..:\
2012. aug. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!