Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessem a kutyámat?

Mivel etessem a kutyámat?

Figyelt kérdés
Van két csivavám. Nagyon válogatósak, nem esznek meg bármit. Anyagilag nem állunk úgy, hogy a legdrágább kutyatáppal etessük. De azt is tudom, hogy olcsó húsnak hig a leve. Légyszi irjatok olyan tápot ami minőséges, de nem túl drága. köszönöm
2009. júl. 24. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

kutyatáppal(száraz) illetve kutyakonzervvel...

A kortól függően vegyél szárazat...

2009. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálhatod azt, hogy a szokásos táphoz, amit amúgy nem enne meg, hozzákeversz egy kicsit az aznapi ebédből (főleg a húsfélékre gondolok). Vagy mondjuk az én kutyám nagyon szereti a macskakaját is, azt is keverhetsz hozzá. Főleg a konzervet ajánlom, mert egyrészt sokkal olcsóbb mint a kutyakaja, másrészt jobban szokták szeretni a kutyák is, és ha összekevered akkor a sajátját is kénytelen lesz megenni. Azt nem ajánlom, hogy csak macskakaját adj nekik, mert abba kevesebb a tápérték, de keverve be szokott válni.

Az én kutyám is nagyon válogatós, csak a Chappy kajákat eszi meg natúrban, de az sajnos nem tartozik az olcsóbb tápok közé.

2009. júl. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

szia! az én yorkim Hill's tápot eszik ami 1 kg-os kiszerelés és 1700-1800Ft-ba kerül de elég sokáig elég. Ez minőségi táp a legtöbb állatorvos is ezt ajánlja.

A royal canin Chihuahua 28 500g táp 1500-2000Ft az 1 kg 3480Ft

2009. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13:41-es a Chappy kutyatáp nem is vmi jó. A legtöbb kutya azért eszi mert finom sós..teli van színezékkel, állati hulladékból készült. Pfújj...tudom hogy a kérdező olcsó, de minőségi tápot keres, de a chappy nem tartozik ebbe.
2009. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Így igaz! A Chappy nem jó táp!

Adj nekik Acanát!

Nekem sincs sok pénzem, de erre telik azért. Kb. 1000-1200 Ft kilója.

2009. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!